Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék csinosab...

Hogyan öltözködhetnék csinosabban?

Figyelt kérdés
Átlagos, hétköznapi viseletre gondoltam, amit suliba is felvehetek. Nem hordok szoknyát, se magassarkút. Farmert szoktam felvenni egyszerű felsőkkel, kockás inggel. Télen csizmát, máskor pedig tornacipőt, edzőcipőt, esetleg tipi-topit (balerina cipő) hordok. Szeretnék egy kicsit csinosabb lenni, mert már kezdem megunni a stílusom. Eléggé sovány vagyok, ezért kevés ruha jó rám azok közül, amik tetszenének. Hogyan lehetnék csinosabb? (a tornacipőből nem engedek :))

2012. okt. 3. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:
16/L
2012. okt. 3. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az öltözködéseden nem akarsz változtatni, akkor próbáld meg kiegészítőkkel...pl egy csajos öv, karkötő, vagy ilyesmi fel tudja dobni a cuccaidat...
2012. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be a New Yorkerbe és nézz szét. Rengeteg nagyon jó póló van ott és farmerek és mindig az aktuális divatnak megfelelő. Néhány ruhadarab kicsit drága de vannak elfogadható árúak is. Ha onnan öltözködsz, akkor nem követhetsz el nagy hibát és a stílusod is megmarad. Jah és a lényeg, hogy van XS-es méret (én is nagyon vékony vagyok).
2012. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy színes tornacipő (pl. kék, narancssárga, piros, stb), egyszínű, nem koptatott farmer (pl. fekete vagy fehér), egy a tornacipőddel megegyező, egyszínű felső (ha szép a dekoltázsod, akkor nyugodtan válassz kivágottabbat, persze mértékkel!). Ehhez egy szép nyaklánc, hidegebb időben egy csajos sál (pl. virágmintás). Egy fekete csizma télen, és ennyi.

Nem kell tetőtől talpig full mintásnak lenni. Az egyszerűség a divat, úgy tudom. (:

2012. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!