Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 16éves fiú vagyok, az...

Egy 16éves fiú vagyok, az ciki hogy hétköznap egyszínű fekete cicanadrágban járok? Vagy járni akarnék?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Cicanadrágban? Hát... ritkán látni harisnyás fiút, biztos lennének bőven akik körberöhögnének.
2012. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Ez olyan mintha egy miniszoknyában vagy ruhában járnál. A cicagatya NŐI RUHADARAB!
2012. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és futáshoz vagy biciklizéshez?
2012. okt. 10. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyan abszolút heteró fiúk, akik szeretnek női ruhába öltözni. Ráadásul nem is kevesen.

Pl. Itt:

[link]


Én speciel nem tartom cikinek.

2012. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Futáshoz és biciklizéshez van külön speciális ruha, pl. a Decathlonban, de annak kissé más a szabása, mint a cicanadrágnak, de az is ilyen szűk. Viszont azt legálisan felveheted, de csak bicajozáshoz vagy futáshoz, moziba vagy suliba ne menj vele!
2012. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
cicanadrágba?igen ciki!
2012. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Neeeem. De csak ha illik a rúzsodhoz. Puszchy
2012. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz, én is hordok leggingset utcára. Futáshoz biciklizéshez kimondottan praktikus, nagyon hasonló a "gyári" futó- vagy biciklisnadrághoz, ami meg teljesen elfogadott és divatos sportruházat fiúknak is. Na most ha éppen leszállok a bringáról, vagy megállok a futással, nyilván nem fogok átöltözni. Szóval nem gáz, akkor sem ha éppen nem futottál, vagy bringáztál, hiszen ki tudja azt, hogy te éppen most szálltál le róla, vagy eleve gyalog voltál. Ha valaki meglát benne, legfeljebb azt gondolja, hogy bicajos/futó vagy.


Ha jól érzed magad benne, hord bátran, mert ez egy nagyon kényelmes és divatos, sportos viselet fiúknak, csajoknak egyaránt. :)

2012. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántásként mondom! Ha a fiúkat khm szereted, akkor SE vedd fel szerintem. Ez egy nőies alakon mutat jól, nem egy pasin.. Bőven elég a csőnadrág, ha már mindenképp feszülőst akarsz.
2012. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyant, aki egy időben hordott ilyent alváshoz abszolőt heteróként.
2012. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!