Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a nőknek egyre férfiasabb az alakja, és nagyon sok fiatal lány, és nő fiúsan öltözködik?

Figyelt kérdés
Bevallom,hogy nekem is van tornacipőm amit hordok is,és vannak olyan napjaim amikor nincs kedvem csinosan öltözni,de a legtöbbször igyekszem nőiesen öltözködni.Hová lettek a szépen,csinosan öltözködő nők? Vagy csak én látom ennyire drasztikusan ezt az egészet?
2012. okt. 13. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Az öltözködést lehet befolyásolni, viszont az alkat az adottság sajnos...

Amúgy én pl mikor próbálok elegánsan, nőiesebben öltözni, nem érzem jól magam, valahogy nem én vagyok... Szeretném, de nem megy.

2012. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Én is így látom, mert sajnos ez az igazság! A nők elférfiasodnak, a férfiak elnőiesednek. Én is mindig meglepődöm (kellemesen), amikor Budapesten járok és néha-néha szembe jön velem egy-egy szoknyát viselő hölgy vagy (még ritkábban) fiatal lány. Olyan ritka az ilyen, hogy már különlegességszámba megy!

21/f

2012. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az alkaton azt érted, hogy egyre több az izmosabb, rendszeresen sportoló nő, akkor nem értek egyet, mert szerintem iszonyat fontos a megfelelő izomzat és csúccsonttömeg elérése nőknek is a szülésről, meg a lelki állapot javításáról nem is beszélve, amin szintén javít a sport.

A nőiesség nem a ruhákból fakad, tornacipőben is viselkedhet valaki nőiesen.

2012. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Alkattal nem tudsz mit kezdeni... És mi lett azzal, hogy nem a ruha teszi az embert? :D

Amúgy, rettenetesen felgyorsult a világ, megértem ha egy nőnek mikor egész nap futkosnia kell ide-oda, mindent elintéznie akkor egy magassarkú helyett inkább egy tornacipő mellett dönt.

Én is azért veszek fel ritkán mondjuk szoknyát, mert nem érzem magam jól benne. Egy farmer-póló kombóban sokkal kényelmesebben elvagyok és nem idegeskedem folyton azon, hogy jól áll-e rajtam a ruha. Megjegyzem farmer-pólóban is lehet nőiesen öltözködni, egy szép egyenesszárú sötét farmer, csinosabb póló (ergo van szabása, esetleg mell alatt behúzott stb.) és egy szép torna cipő (nem deszkás meg tudomisénmilyen) vagy balerina. Ennyi. Ne szóljuk már meg a hölgyeket, amiért kényelmesebben szeretnének öltözködni. :)

2012. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valamennyi válaszban van igazság, belátom.Egyébként az alakon nem az izomzatot értem!Persze a sport szerintem is nagyon fontos én magam is sportolok. Az alakot arra értettem,hogy nagyon sok lánynak és nőnek már szinte nincs különbség a csípő,és derék mérete között ilyen oszlop alaktok ,bár ezt az ember valóban nem tudja befolyásolni.
2012. okt. 14. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

" Az alakot arra értettem,hogy nagyon sok lánynak és nőnek már szinte nincs különbség a csípő,és derék mérete között ilyen oszlop alaktok ,bár ezt az ember valóban nem tudja befolyásolni."

Első vagyok.

Én is erre értettem, de sajnos ez tényleg nem változtatható. Nekem tizenévesen 70 kilósan 73-as derekam és 104-es csípőm volt, homokóra alkat...

Azóta szültem, most 65 kg vagyok, derék 73, csípő 97. A bordáimnál kiszélesedett a terhesség alatt, alig van derekam...:-S

2012. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!