Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz a női pufi...

Szerintetek gáz a női pufi télikabát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2012. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
nem. én nemrég vettem egy nagyon szépet:)
2012. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is :)
2012. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ronda
2012. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
gagyi hatást kelt, és nem adja ki az alakot se
2012. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha kiadja az alakot, ha nem télen nem fogok divatozni! Inkább legyek gáz egy pufikabátban, minthogy jókis tüdőgyulladás kapjak, a vékonyka kis kabátban amiből kint vannak a veséim is!!!
2012. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem tetszik,de nem tartom gáznak.
2012. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy inkább egy ormótlanabb kabát mint egy tüdőgyulladás. Hozzátennék még egy jó kis vesemedence-petefészek gyulladást. Ilyenekben megbetegedni sokkal gázabb...
2012. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

pufi és pufi között is van különbség. a manapság elég divatos és elterjedt felfújt, michelin-baba szerű nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem olcsó hatást kelt. amik nincsenek így bebarázdálva 10 centiként, azok lehetnek akár nőiesek és kifejezetten csinosak is.

aki a betegséges dolgokat írta, annak megsúgnám, hogy elég sok olyan téli kabát van, ami meleg, nem lóg ki belőle a dereka az embernek és nem pufi :) persze első az egészség, de ma már elég nagy a választék ahhoz, hogy mindenki tudjon válogatni és ne kényszerüljön pufi kabátba csak azért mert hideg van :D mellesleg nem attól lesz meleg a kabát hogy pufi, hanem hogy megfelelő minőségű anyaggal (pehellyel) van töltve ;)

2012. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem kacsatollal van a "pufi" kabátom, abban már csaknem fogok fázni:D
2012. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!