Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiamnak most lesz a 14....

A fiamnak most lesz a 14. születésnapja hogy csőgatyát veszek neki mert szerintem most ez a menő és az mellé még szeretnék cipőt is csak nem tudom hol lehet ilyetkapni? Linkek is jöhetnek. Vagy milyen színű csőgatya áll jól egy 14 éves fiún?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Tudjuk,hogy te vagy a fiú. :D Siralmas dolog,hogy már a fiúk is csőnadrágot hordanak. Pláne színeset. Csőnadrágot fiúk akkor hordanak ha páwák,melegek vagy emosok :)
2012. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ellenkezőleg, pont most megy ki a divatból, már csak a lemaradottak hordják, éjjena trapéz és a 70 es évek , csak ki kell nyitni egy magazint...
2012. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy egy fiúra egyáltalán nem való csőnaci! Ez a metroszexuálisok, és páwák divatja... akárcsak a Converse cipők.


Én csak akkor vennék ilyet, ha tudnám, Ő azt szeretne! Ha elfogadsz egy tanácsot (magam is kamasz anya vagyok, csak lányom van :D), akkor inkább vidd el vásárolni olyan helyre, ahol nagy a választék, és többféle márka kínálatából választhat. Cipőben a tradicionális márkák (pl. Adidas) a mai napig menők...


Nadrágban örök trend a farmer... ha abból nézel valami márkásat, nem nagyon nyúlhatsz mellé - kevés srác van, aki nem szereti, mondjuk akad...


A Mustang és Diesel fazonok jól is néznek ki, nevük is van, és minőségben is OK.

2012. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sima kék farmer vagy fekete farmer, az mindenkinek jól áll.
2012. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenfajta csőgatya hülyén áll egy fiún. 13/L
2012. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
szerintem nem egy fekete/kék csőnadrág mondjuk egy deszkás vagy egy torna cipővel nagyon trendin tud állni egy fiún is!!!
2012. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
szerintem egy fekete/kék csőnadrág mondjuk egy deszkás vagy egy torna cipővel nagyon trendin tud állni egy fiún is!!!
2012. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

SEMMILYEN!!!

EGY FIÚ NE HORDJON CSŐGATYÁT, SZÍNESET MEG PLÁNE NE!!!

17 éve lány vagyok és egész eddigi életemben egyetlen egy sráccal találkoztam, akinek jól állt a csőnadrág, de csak azért, mert kegyetlenül jó lábai voltak. Ennek ellenére neki sem ajánlanám a barátnőjeként, hogy vegyen ilyet, mert nem férfias!!!

Könyörgöm fiúk, szokjatok már le arról, hogy lányosan öltözködtök, viselkedtek!

2012. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

17 ÉVESt akartam írni az előbb, természetesen nem műtettem át magam :D

szóval 17/L

2012. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
'Fiúk ne hordjanak mert b*zis'?! Én a Green Dayt hoznám példának, hogy nekik jól áll! Őszintén nem tudnám elképzelni mondjuk az énekest egy kék farmerban...
2013. aug. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!