Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok és hideg időben...

Fiú vagyok és hideg időben fázni szokott a lábam. Mit tudnék tenni ez ellen? Hosszú kabát?

Figyelt kérdés
Gondoltam már arra, hogy két gatyát veszek fel, de a sulimban meg meleg van. Csak otthonról a suliig tartó úton fázom, ami ilyen 1 óra oda vissza. És általában korán reggel kell mennem és este jönnöm.
2012. okt. 27. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú kabát, vastagabb hosszabb szárú zokni.
2012. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy hosszú kabát, vastag meleg térdzokni és meg van oldva.
2012. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú zokni,télen dupla gatya-suliban leveszed, indulás előtt vissza.
2012. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hosszú kabát lehet térd alá vagy olyan lábszár közepéig érő is? Hol lehet olyat kapni?
2012. okt. 27. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lábszármelegítő?
2012. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, én elhiszem hogy fázol,de a térd alá érő kabát szerintem elég gáz, és még nincsenek is itt a mínuszok.
2012. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laci911 ***** válasza:
0%
Nem gáz csak idősebbeknek van ki taláva .pl ha nem gatyi farmert vennél hanem egy vastagot akkor nem fázna ja meg akkor már egy normális bakkancsot is kellen 20 alatt ne nagyon keress gatyik vannak....
2012. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!