Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek? Jól akarok...

Hogy öltözzek? Jól akarok kinézni.

Figyelt kérdés

17/L

Hogy ölzözzek, hogy nagyon divatosan és nőiesnek nézzek ki?

A hajam és a sminkem hogy milyen legyen? Tetszem egy fiúnak és énnekem is tetszik. De még nekem nem mondta el, de szeretném ha elmondaná. Mit szeretnek a fiúk, hogy nézzek ki és hogy viselkedjek, ha tetszeni akarok valakinek?


2012. okt. 27. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Értelmed válaszokaz várok. Lányoktól de inkább fiúktól.
2012. okt. 27. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha megmondod milyen az alkatod, megtudom mondani milyen ruhák előnyösek. A sminket semmiképp ne vidd túlzásba, a fiúk a természetességet szeretik. Ha tetszeni akarsz valakinek add önmagad, ha nem tetszik neki, keress mást, nem éri meg egy pasiért se megjátszani magad. :)
2012. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy nőies szeretnél lenni, nagyon jó, de divatos ne akarj lenni! Legyen egyéniséged, ez nagyon fontos! (A divatosság ennek ellentmond!) És mindig légy önmagad! Ha szeretsz nőiesen megjelenni, akkor hordj bátran szoknyát (persze ilyen időben figyelni kell, hogy melegen öltözzünk hozzá), de ha ez nem a te stílusod, akkor inkább ne tedd, mert az lehet, hogy nem te vagy akkor, és nem fogod magad jól érezni.

Még az is fontos, hogy a kellemes, nőies külsőhöz a személyiségnek is passzolnia kell.

21/f

2012. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök, de

Inkább leírom: 170cm vagyok. 50kg.

Mellemnél:91cm, derékben:65cm, csípőben:91cm

Hosszú lábaim vannak, egy kicsit, fenekes vagyok meg combos, de azért vékonyak és formásak.

2012. okt. 27. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már tetszel a fiúnak akkor a mostani stílusodat tartsd meg, hiszen így tetszel neki, lehet nem jönne be ha megváltoznál. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

Én nem bírom a divatos csajokat, számomra mind egyforma, stílustalan. Azokra figyelek fel akik különböznek, mernek mások lenni.

Amúgy meg kezdeményezhetnél a srácnál te is, ha ő nem mer.

2012. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mér én kezdeményezzek azt a fiúnak kell.
2012. okt. 27. 12:26
 7/7 anonim válasza:

21/F

Mindenképp legyél stílusos, és légy egyéniség. Nekem sem jönnek be az egyforma csajok. Szeretem ha nőiesebben, cicásabban öltözködik egy lány, és ha hozzá úgy is viselkedik. Nőiesnek nem csak öltözni, hanem nőiesen viselkedni is tudni kell.

Nekem ez a stílus nagyon bejön [link]

De nem csak a nőktől, magamtól is elvárom. Ez az oldal elég jó! Én is innen nyerem magamnak leginkább az ötleteket (van ffi része is) :)))

2013. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!