Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok, tudtok olyan csizmatip...

Lanyok, tudtok olyan csizmatipusokat, melyek dogosek, magas a sarkuk es kozben kenyelmesek is?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amiben nem fajdul meg egy ora mulva a labam.

2012. okt. 29. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél inkább telitalpút..csinibb és 10000szer kényelmesebb :) 20L
2012. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát fiúként nem tudom elképzelni hogy a magas sarok és a kényelem összeegyeztethető...
2012. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

húú én a rendesen befűzhető csizmákat állati kényelmesnek találom. a fűzőssége miatt nem csúszik előre annyira a láb,és nem préselődik bele a cipő orrába. mondjuk ha hegyes az orra,az így sem lesz kényelmes,de ha a formája alapvetően lábszerű,akkor nagyon sokat dob rajta h fűzője van.de ez is mondjuk kb 7cm-ig olyan h el lehet benne járkálni egy napot. [link]

[link]

v

jó,mondjuk ezek nekem tetszenek,lehet nem ilyenre gondoltál,de az ilyesmiket tudom ajánlani. :D

2012. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem buffalo csizmáim és cipőim vannak, azok kényelmesek. Másba eddig mindig majd leszakadt a lábam, ezekben elvagyok egész nap meg még gyalogolok is egy csomót.


Pl ezt ha megnézed nagyon magas, de mégis kényelmes. [link]

2012. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a sok hasznost valaszt :)

Ez a buffalo tenyleg magas, szinte nehez elhinni h kibernek benne egy napot, de gondolom a markaja es az ara miatt mar a kenyelemre is gondoltak :)

2012. okt. 30. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleve puha belül a talp része, főleg ott ahol a nagylábujjad alatti csont esik. Így nem lesz kényelmetlen. Viszont nem kell azokat a zselés talpbetéteket sem belenyomorítani, amiktől meg azért lesz kényelmetlen, mert szűkké teszi.


Amúgy a humanicban minden szezon végén nagyon jól le szokták őket árazni! Én nem mindig bírom kivárni, nekem szerencsém van, megvehetem teljes áron is, de olyankor félárasítanak, pl. 52 ezreset vettem tavaly 26 ezerért. Ez soknak hangzik, de amelyiket a legtöbbször hordom, az már 5 éves, és ha kiboxolom még mindig olyan, mint új korában, arról nem beszélve, hogy ha nem nagyon kirívót választatsz olyan örök a formájuk is, hogy tényleg évekig tudod hordani.

2012. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18 éves rockos csaj vagyok, szóval én is olyat kerestem, amire most te vadászol :)

Ilyet vettem, tényleg vastagon bélelt, a fűző és a 8,5 centis (1,5 talp + 7 centi sarok) sarka miatt kellően dögös. Élőben teljesen fekete nem ilyen hülye színű, és nem látszik rajta a márványminta sem (nagyon rossz kép ez erről a bokabakancs szerű valamiről). Szerdán majdnem 7 kilómétert gyalogoltam benne (most mi van? szép volt az idő és volt egy órám odaérni :D 3.5 km oda, majd ugyanennyi vissza :D), és nem fájdult meg benne a lábam. Mivel vastag a sarka, ezért nem instabil benne a járás. Én imádom! Remélem tudtam segíteni! :)

[link]

2012. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!