Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen (akár randira) ez az...

Milyen (akár randira) ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Szeretem a sötét és világos színeket együtt, illetve az élénk színeket, ezért egy ilyen szettre gondoltam. Szerintetek megfelelő lenne?

Fehér pulcsi alá egy kék póló, sötétkék farmerral, illetve fehér cipővel. Vagy túl feltűnő, és válasszak egy sötét pulóvert?

[link]



2012. okt. 30. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a fehér felsőn nincs az a lilás felirat (vagy bármi egyéb lila/rózsaszin),akkor jó


de a lila/pink a lányoké

2012. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy egy inggel és farmerrel nem lehet mellélőni. Az biztosan tetszik mindenkinek és persze egyszerűbb is.


22L

2012. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiam....ez az összeállítás hát hogy is mondjam---- b*zibárba tök jó randira!


Ha viszont lányokat szeretnél meghódítani, akkor a pink feliratokat pl., főleg másik élénk, lányos színne (világoskék...) kombinálva hanyagold.


Amivel nem lehet mellélőni, az a laza ing-farmer-kiskabát kombináció.

2012. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!