Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarország legjobb esküvői...

Magyarország legjobb esküvői ruhaszalonjai? A pénz nem számít, a minőség annál inkább!

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Amennyiben a pénz tényleg nem számít én a helyedben terveztetnék egyet magamnak! A tervet elvinném egy varrónőhöz és meg is varrják! Vagy bemész egy ismertebb divattervező szalonjába pl Makány Mártához és terveztetsz egyet vagy választasz. Én is tervezek esküvői ruhákat...ha gondolod privi...de ha nem akkor az előzőeket javaslom!
2012. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rilla23 válasza:
Szia! Én pedig azt tanácsolom,ha a pénz nem számít és gyönyörű,igényes,minőségi ruhát szeretnél válassz a spanyol,az olasz,vagy az amerikai ruhák közül. Ilyenek például a San Patrick, Pronovias,La sposa,vagy a Maggie Sottero ruhák. A Modeca ruhăk is gyönyörűek. Szalonok: monaco ruha,ananász szalon,Mary s szalon,igenszalon. Sok szerencsét az álomruha megtalálásához! :-)
2012. nov. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Hát külföldre nem megyek el MÉG a ruháért, ugyanis ez a szalagavatómra lesz majd. Mondjuk az egyetlen ok, hogy nem megyek el érte messzebb, az az, hogy ha most megtalálom a legjobbat, mi lesz az esküvőmön?:D De akkor körülnézek a magyar tervezők között. Ráadásul még nem az idén lesz a szalgavim, de a legjobbat akarom kihozni a ruhából addigra!:)
2012. nov. 11. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Anita egy zseni a ruhái pedig magukért beszélnek. :)

2012. dec. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anitát én is csak ajánlani tudom :)
2013. márc. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a Royal szalonokat tudom ajánlani, nagyon szép és egyedi ruháik vannak. Az én menyasszonyi ruhám onnan lesz.

[link]

2013. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!