Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai tiniknél a szövetkabát...

A mai tiniknél a szövetkabát vagy az ilyen pufi kabát a gyakoribb, menőbb?

Figyelt kérdés
Nekem szövetkabátom van, szerintem nagyon csinos, de szerintem többen hordanak ilyen pufi szerűt, nem tudom máshogy elmondani, remélem értitek...
2012. nov. 6. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

fú hát nálunk fiúknak pufi kabát...kevésnek van szövetkabátja.

Lányoknál meg a sportosabb lányok hordanak pl,rózsaszín,fehér,fekete csillogós meg mindenféle pufi kabátot..de ez a lányoknál ritka.Csak egy két tucat lány hord ilyet.

Többnyire szövetkabátot vagy bőrdzsekit hordanak..

2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon láttam tinin szövetkabátot... inkább a pufikat látom mindenkin.
2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Az a puffancsos szemeteszsák pufi kabát a legrondább dolog amit mostanában láttam. A szövet kabát mindig sokkal kifinomultabb varriálhatóbb és elegánsabb, mint a ribi pufi.
2012. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tini az hány évest takar pontosan? Mert szerintem egy 15 16 éves lány már simán öltözködhet csinosabban, és ahhoz pedig szövetkabát kell. A pufikabát számomra kislányos, illetve fiús
2012. nov. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

és ha a pufikabát a divatosabb, akkor lecseréled a szövetkabátot? ne érdekelj, más mit hord, amelyik tetszik, azt viseld!

amúgy mindkettő elterjedt

2012. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van és bőven nem vagyok már tini :) Pufiból hosszított a derekánál karcsúsított kabátom van barnában, és szörmés galléral. Nem mondanám h tinis.
2012. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen simán hordtam szövetkabátot. Nálunk amúgy anno (5 éve :D) vegyes volt a felhozatal. De most úgy veszem észre, hogy a 15-17 éves korosztály inkább a bőrdzsekit szereti vagy a pufisabbat. Az idősebbeken látok csak szövetkabátot.
2012. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Én imádom a bőrdzsekiket, de télen nem szoktam azt hordani mert megfagyok benne..:D úgyhogy szövetkabátom van most...de sok lányon látok pufisat, és olyankor mindig olyan kellemetlenül érzem magam, hogy csak én hordok szövetet?! meg hogy biztos mindenki hülyének néz..de ez hülyeség amúgy szerintem is...:D

Egyébként láttam olyan pufisat, amin középen van egy öv és ilyen karcsúsított, kapucnija szőrmés..szóval az nem olyan otromba mint egyes kabátok...de ha már megvettem ezt, nem hiszem hogy veszek még egyet...

2012. nov. 7. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
A pufikabátot talán többen hordják, de a magyar emberek nem a kiváló stílusérzékükről híresek. Szerintem ronda. A szövetkabát viszont szép, és ízléses.
2012. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én az előző telet szövetkabátban toltam végig, és igaz, hogy nagyon szép és elegáns stb... de keményebb hidegben befagy az ember segge benne. Úgyhogy hosszas üzletmustra után, vettem egy pufit, mert bár nagyon nehéz szépet találni, nem lehetetlen! Így enyhébb időben marad a szövetkabát, de nagy hidegben a pufi. :)

22/L

2012. dec. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!