Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Dorothy and Aby outlet?

Milyen a Dorothy and Aby outlet?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnek! Mennyire vannak méretek? (xs-xl?) Mennyire régiek, jó állapotúak a ruhák? Főként a Bershka érdekel.
2012. nov. 6. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Az egy turi??? Be se mentem, mert a kirakatban láttam, milyen mocsok drágák a cuccok, azt hittem újak.
2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem turi, outlet, állítólag 50-70%os kedvezménnyel, bnőm olvasta a Joyban, de egy outletben is lehetnek hibás, vagy 6 éves ruhái a márkának..
2012. nov. 6. 20:28
 3/13 k. -T. judit válasza:
46%
Varrónőnek jelentkeztem a boltba. Förtelmesek a ruhák a használtak jobban néznek ki. Meg akarta csináltatni, hogy még drágábban adja el. Nem érdemes ott venni a turi különb mint ezek a ruhák. Minden egyes darabon luk van a lopás elleni szerkezet helyén. Gondoljátok meg, hogy miért adtok ki nagyon sok pénzt!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ettől féltem, de végül el sem látogattam...
2013. jún. 30. 14:50
 5/13 Mia_may ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!

Én valamelyik nap jártam ott először és vettem egy márkás ÚJ és hibátlan Lefties nyakláncot 890-ért ami amúgy van vagy 3-4ezer forint,a hugom meg egy tavalyi Tally-s kötött felsőt vett 1500-ért! Cipők 3900 körül vannak.STB.

Persze vannak "gagyibbak" és "hibásak" de nagyon kevés.

2013. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én múlt pénteken vontam a Ferenciek terén nyílt üzletükben. A ruhák kitűnő állapotban vannak, az eladók kedvesek. Méret nincs minden ruhából, de ha 36-40 között van a méreted, akkor biztosan találsz magadnak valami szépet. A plázák áraihoz viszonyítva kb. fél áron veheted meg a cuccokat, én 3 és 5 ezer forintért vettem ott nyári Bershka ruhákat. Egyszer tutira megéri ellátogatni. Én biztosan megyek többször is, nekem nagyon tetszett.

Üdv, Emy...

2014. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Időnként ellátogatok oda, abba amelyik a Nyugatinál van.

Igazából ha vásárolgatni megyek, akkor ez, illetve a Blaha Lujza téri Della Moda Italiana outlet van terítéken. :)

Eddig, bár sokszor voltam, csak 1 Tom Tailor övet vettem itt, rajta volt az eredeti cetli: 13 990 HUF! Nos, én 2990-ért vettem, így emlékszem, pedig már régen volt. :D

Vannak lyukas pólók, láttam, de az biztos hogy lehet találni jó, a bolti árnál jóval olcsóbb cuccokat. Valakinek ezek az árak is drágák, de az már más tészta.

Pl. valaki 3000-ret pont normális árnak talál egy övhöz, nem olcsónak, pedig a 14 ezerhez képest igencsak olcsó.

Aki nem ismeri ezeket a boltokat, érdesmes próbára tennie őket, tetszik-e neki a kínálat. A Nyugati üzletben, nincs cipő, csak ruha.

Egyébként:

A másik outlet amit írtam, az SOKKAL jobb. Az NAGYON jó! ;)

2014. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
49%
Sz@r minőség, nulla segítőkészség panasz esetén!
2016. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a ruhák nagy része rúzsos és egyéb foltos volt mikor én utoljára ott voltam és még foltosan is elkértek egy pólóért 2-3 ezret. Annyiért a rendes boltban is kapok kb Bershkás pólót.
2016. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én múlt héten voltam a győri üzletükben. Eddig egyben volt a női-férfi-gyerek , de most külön boltot nyitottak a férfi- és gyerek részlegnek. A ruhák kb. 80%-a Bershka márkájú. Iszonyat ronda ruháik vannak és az anyaguk valami förtelem.
2017. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!