Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mibe menjek a...

Szerintetek mibe menjek a saját After party-mra?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz After party és fogalmam sincs mibe menjek..

nem vmi extrém ruházatot szeretnék, hanem vissza fogottabbat,de csinosat :)

egybe ruhát sem szeretnék,mivel nincs is..

nincs sok ruhám..


2012. nov. 25. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
20/L
2012. nov. 25. 21:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Koktélruhában. Ne nagyon k.urvás csak figyelemfelkeltő. Ne legyen annyira rövid...érjen kb comb középig mert mégsem a hajógyárira mész. Például a piros az elég figyelemfelkeltő. :)
2012. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koktélruha kilőve,erre az egy alkalomra nem fogok venni,egyrészt nem hordok ilyeneket másrészt nincs pénzem új ruhákat venni sajnos :(
2012. nov. 25. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szoknya és egy csinos fölső :)
2012. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nővéremtől kaptam egy egyenes szárú, magas derekú, fekete nadrágot. Fekete magassarkúval és sima fehér hosszú ujjú felsővel vettem fel. Ja és szintén a nővérem adott - igaz csak kölcsön :D - Chanel típusú láncot. Jól éreztem a szerelésben magam, nem voltam alul öltözött.
2012. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

farmer + csinos póló ?

+ fekete magassarkú , amit majd átvennék fekete topánkára,mert 1 óránál többet magassarkúba nem bírok lenni..

2012. nov. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!