Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Premier Outlet ilyenkor...

Premier Outlet ilyenkor decemberben megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Győrből mennénk oda, de sok negatívot is hallottam róla, mivel még nem voltunk. Többet mondták, hogy ugyan olyan drága mint máshol, de többen is írták, hogy ki kell fogni. Ilyenkor decemberben megéri elmenni? Volt valaki mostanában?
2012. dec. 2. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kell fogni, nekem volt olyan is, hogy 20000Ft-os felsőt vettem a Mangoban 1000Ft-ért. De alapvetően nem ajánlom, mert többször tértünk haza üres kézzel. Esetleg az, amit szinte mindig lehet jó áron találni az a fehérnemű, mert van ott Triumph illetve Intimissimmi bolt is, és van ott mindenféle. Viszont utóbbiban többnyire csak az A kosara melltartók és az L-es bugyik között lehet válogatni, nincs igazán méret. Szerintem várd meg inkább a karácsony utáni időszakot, amikor lesznek nagyobb leárazások plázákban, Váci utcában, nagyobb a választék, sőt az árak sem rosszabbak, mint kint Biatorbágyon, tehát én nem utaznék el kizárólag emiatt.
2012. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!