Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Thomas Sabo karkötőd?...

Van Thomas Sabo karkötőd? Szereted?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a Thomas Sabo charm-os karkötők, karácsonyra szeretnék magamnak venni egyet.

Te szereted hordani? Nem zavar a fityegő dísz? Mennyire kopnak pl. az apróbb ütődésektől?


Előre is köszönöm!


2012. dec. 6. 14:56
 1/4 sippara ***** válasza:
Wow :O az enyémen csak egy lifegő szir-sz@r van, bár nem hordom minden nap (inkább alkalmi stílusú), eddig nem látszik rajta kopás. Egyébként nagyon szép, jó minőségű ékszereik vannak, nem hiszem, hogy normál használattól kopnának (nyilván deszkázáshoz, autószereléshez, extrém sportokhoz nem ajánlott :D)
2012. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Fúj Thomas Sabo!!! Egy nagy szar, ismerősömmel szétesett, mert amit pl az alleeban lehet venni hamisakat is bele kevernek az igaziak közé. Én pandora gyűjtő vagyok, tavaly karácsony óta gyűjtöm őket, már 2 karkötőm van, az egyik egy 3 soros bőr, azon 6 charm van a másik az alap ezüst karkötő, azon 11. Sokkal jobb, mindenképpen pandorát vegyél ne azt a szart!
2012. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem a Thomas Sabo sokkal jobb mint a Pandora. a pandora olyan olcsónak/ócskának tűnik de a thomas sabon látszik h ízléses meg igényes és szép. sztem jobban megéri és nagyon szeretem kb. mindennap rajtam van. ja és nem nagyon kopnak (:
2012. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ogy a ts tűnik olcsónak, mivel sokkal gagyibbak is és a pandora meg kézzel készített charmokat árul természetes kristály okkal meg gyémánttal.
2012. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!