Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves lány vagyok, de...

16 éves lány vagyok, de egyáltalán nem a koromnak megfelelően nézek ki. Szerintem azért mert csak 158 centi vagyok és elég fiús meg sportos ruhákat hordok, meg nem is sminkelem magam. Mit vegyek fel szerintetek, hogy a koromnak megfelelően nézzek ki?

Figyelt kérdés
(kicsit ducibb alakom van, 60 kg vagyok, szóval annyira feszülős ruhákat nem szeretnék felvenni)

2012. dec. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

16 évesen tényleg kevés ez a 158 cm, és egy kicsit sok is a 60 kg.. de nincs ezzel probléma, főleg nem azzal hogy sportosan öltözködsz .

kicsit változtass a ruhatáradon, esetleg menj el egy plázába és ami tényleg tetszik de eddig nem merted megvenni azt vedd meg! probálgass sokat! nem mondom hogy drága ruhákat kell.. elég egy kínai üzlet is erre a célra.

és szerintem próbálkozhatnál egy kis szemceruzával.. esetleg csak alul huzd ki ! már az is sokat számít.. vagy ha azt nem is mered bevállalni akkor szempillaspirál.. ha tetszenek ezek a dolgok nem taszíttanak vissza akkor jöhetnek az alapozók, esetleg puderes dolgok:) hidd el ezek nagyon más arcot, "csinálnak" érdemes vele próbálkozni. hajaddal is csinálhatsz valamit.. ha hosszú ha nem, egyszer kivasalni aztán begöndörítteni ! remélem segítettem valami puszi:)

2012. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A smiket nem bírom ki =/ Irrál, ahogy rajtam van. Olyan érzés mintha fuldokolnék. a hajam egyenes, de ha begöndörítem 1 óra alatt kijön belőle. Hajsütővassal is meg úgy is, ha vizes hajam csavarom rá a hajcsavaróra.
2012. dec. 8. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hónap allatt 8kgot fogytam csak annyival h este 6 után nem ettem,a sminkről: ha nem szereted sminkelni magad veszél egy szempillagöndörítőt eléggé hatásos (nagyobbnak tűnik a szempillád) párszáz forint (kb, 400) a hajadról: hordj hajpántokat, nagyobb fülbevalókat ruha nem baj ha 60kg vagy lehet venni ELŐNYÖSEBB LÁNYOSABB RUHÁKAT IS :DD
2012. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

grat hozzá =) de én úgy is hízok ha csak almát eszek =(

tavaly minden nap edzettem 2-3 órát és 2 szendvicset ettem. mégis nagyon sokat híztam =(

2012. dec. 8. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
deaz mitől? :o amugy biztos nem vagy duci mert énis 158cm vagyok és csak 9kg -val vagyok könnyebb mint te :D
2012. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%
Ha felnőttesebben szeretnél kinézni, akkor zara és mango stílust ajánlom, az nagyon elegáns és nagyon szép. Határozottan felnőttesít. Ha nincs rá pénzed, akkor nézz utána, milyeneket árulnak ott, kínaiban is gyártanak dettó olyanokat.
2012. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget =D
2012. dec. 9. 09:20
 8/10 A kérdező kommentje:
és szerintetek ha lefogyok kb 10 kilót idősebbnek fogok kinézni?
2012. dec. 9. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
nem valószínű. Ha alapban babás arcod van, akkor nem fogsz idősebbnek kinézni :D De ne is akarj, nem jó az (főleg egy 13-14 évesnek, akit 20-nak néznek). Egy "felnőttesebb" stílushoz pedig inkább alapdarabok kellenek, pl blézerek, egyszerű felsők, magassarkú cipők (nem kell 10 centisnek lenni, elég 3-4-5 centis is :P). Most télen szövetkabát, nőcis csizma, színes sapi, kesztyű, sál, nőies fazonú táska. Szempillaspirállal hogy állsz? Az kiemelné a szemedet, az arcodat pedig nem muszáj alapozni. kenhetsz fel helyette hidratálókrémet is. Ne gondolj arra, hogy fulladozik a bőröd (a hidratálókrém vizet 'visz' be a bőrödbe, ezáltal szebb lesz). De a szempillaspirált ajánlom!: ) /legjobb szerintem a maybelline és maxfactor2000 calorie, de olcsóbb árfekvésűek közül pl sokan ajánlják az essence long lastinget, asszem ez a neve :D/ A frizurád pedig lehet egyenes is, hullámos, nem baj, ha a kettő között van, csak az a lényeg, ne legyen zsíros, korpás, fénytelen, száraz vagy töredezett. De kontyot is csinálhatsz, pl balerinakontyot (ehhez csak egy szivacs kell :D), rengeteg videót találhatsz erről, és mindenkinek jól áll, felnőttesít. Vagy csatokkal, hajpántokkal feldobhatod a leengedett hajadat. Remélem segítettem valamicskét! :D
2012. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés az a 158! Ökör első!
2013. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!