Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pillanatragasztó, mint...

A pillanatragasztó, mint anyag ártalmas a bőrcipőknek- és -bakancsoknak?

Figyelt kérdés

Tudom, fura a kérdés, de csak azért teszem fel, mert nem akarom a bakancsomat tönkretenni. Viszont szeretném megakadályozni azt, hogy beázzon. Teljesen új bakancs, semmi baja, mindenhol ép, viszont annyi hibája van, hogy mindkét oldalt a boka környékén az egyik varrásnál beázik. Ezt mindkét bakancson egyformán csinálja, ezért nem gondolom azt, hogy hibás lenne vagy ilyesmi. Ép mindenhol, sehol egy sérülés rajta.


Fújtam egy darabig impregnáló spray-vel, de az időközben elfogyott és szeretnék valami tartós megoldást. A pillanatragasztós dolog lehet, hogy furának hangzik elsőre, de úgy terveztem, hogy a bizonyos varrások mentén /mindkét bakancs mindkét oldalán 1-1 varrás, szóval 2x2/ húznék egy csíkot a pillanatragasztóból, ami megköt, így nem engedi ott át a nedvességet.


2012. dec. 17. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csináld! A pillanatragasztó feloldja a bőr felső rétegét és csúnya lesz.
2012. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
THX! Végre erre voltam kíváncsi. :) Akkor marad az impregnáló spray + valami más /ha létezik olyan/.
2012. dec. 18. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!