Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Pull and...

Mi a véleményetek a Pull and Bearben és a Bershkában lévő farmernadrágokról?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék menni vásárolni onnan. Elsősorban csőnadrágokat és szeretném tudni, hogy aki már vásárolt ilyet vagy ismerőse vásárolt annak mi a tapasztalata a fentebb említett boltokban lévő farmer nadrágokról? Mennyire szakad, nyúlik? Milyen a minősége?

2012. dec. 28. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Öööm én konkrétan a Bershkában csak felpróbáltam egyet, farmer csőnadrág, de annyira szűk volt az alja hogy alig tudtam levenni. Kajak már azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha nem tudom levenni XD vicces volt.. pedig derék tájon is jó lett volna. Állítom hogy a kínaiba jobb anyagút veszel. Nagyon vékony anyag. Szóval nálam akkor és ott eldőlt hogy soha többet Bershka ;) a Pull and Bear-ben még nem jártam.
2012. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vettem onnan nadrágot és hát.. 32-es méret van beleírva és 36-os vagyok :D kicsit elszámozták. Szerintem annyira nem is jók, mert hamar tönkremennek, annyi pénzért már kaphatsz jobbat is. Lány vagy? :D
2012. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a bershkában egyszer vettem egy farmert, ami szerintem tök jó volt, csőszárú, passzolt mindenhol remekül, viszont nem szerettem, mert túl alacsony dereka volt, extra csípőfazon, én meg azt nem szeretem, Úgyhogy nekiadtam húgomnak :D Ő szereti.
2012. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!