Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

163 cm magas vagyok molett típus. Jól állna, ha ezt a fűzőt venném fel bálba egy 10 centi magas cipővel?

[link]

Mivel bokáig ér a szoknya még alacsonyabbnak tűnhetek benn.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fűző, alkalmi viselet

2013. jan. 6. 19:35  Privát üzenet  

A válaszok
inkább felejtsd el. a cipő oké, a felsőrész nem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. jan. 6. 19:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerinted miért nem állna jól a felső rész? 20/L

# 2/9Időpont 2013. jan. 6. 19:43 Privát üzenet
mert nem olyan szép látvány a vastag váll (bocsánat, nem tudom hogy megfogalmazni...) inkább olyat válassz, ami vállpántos.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2013. jan. 6. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kibontott hajjal ez kompenzálható szerintem.

# 4/9Időpont 2013. jan. 6. 19:55 Privát üzenet
Quorra nevű felhasználó válasza:

Képet magadról a fűzőben!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2013. jan. 6. 22:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A kérdés azért lett feltéve, mert meg szeretném rendelni a fűzőt és nem vagyok benn biztos, hogy jól állna. :)

Így képet nem tudok feltölteni róla ...

# 6/9Időpont 2013. jan. 6. 22:53 Privát üzenet
Quorra nevű felhasználó válasza:

Szerintem moletteken egy ilyen nem állna jól.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2013. jan. 7. 09:51 Privát üzenet

Azt mondják a fűző mindenkinek jól áll, mert kiemeli a mellet, karcsúsítja a derekat...

De sajnos nem így van. :(

Nagyon keveseken mutat igazán szépen.

Szerintem menj be egy boltba, próbálj fel egy hasonlót, atán döntsd el.

Így látatatlanban nagyon nehéz tanácsot adni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2013. jan. 7. 10:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tudom hogy így nehéz megmondani, csak a véleményekre voltam kíváncsi. (:

# 9/9Időpont 2013. jan. 7. 15:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
29 éves magas, masok szerint jóképű fiu, kocsival, jo meloval de. Nem a lányoknak beszolos tipus, inkabb visszafogott, hogyan találhat magának egy csinos, kedves lányt a mai világban?
Nagyon fehér a bőrőm, a szemem zöldeskék, sokféle hajam volt, majdnem szőke, sötétbarna, most jelenleg barnásvörös. Ehhez a kombinációhoz mi állna a legjobban? Magas vékony típus...
15 vok és nem vagyok olyan magas tipus, a testépités miat megálhatok a növésben?
Mit tegyek, hogy a fiúk vonzónak tartsanak ha nem vagyok se magas se vékony és nem vagyok az a csinibaba típus?
99 kg vagyok és 190 magas milyen test alkat állna nekem jól . Kigyurt nagydarab 70 karu? Vagy inkáb a szikár sportos kockás hasu típus állna nekem jól?
Magas vérnyomás jele lehet, tenyérizzadás? Nem vagyok izzadós tipus, de amióta az eszemet tudom, télen nyáron izzad a tenyerem. Mit tudtok erről?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!