Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha balerina...

Szerintetek gáz, ha balerina cipőben fogok keringőzni?

Figyelt kérdés

Általános iskola 8. osztály, én meg egy 170 cm-es lány vagyok, nem találtunk nálam magasabb fiút... Nem is értem, valamiért nagyon kicsik mindannyian.

A párom pont olyan magas, mint én.


Szerintetek melyik a jobb?

Ha szép magassarkúban táncolok, de legalább 5 cm-el magasabb leszek a partneremnél, vagy ha topánkában nyomom?

A cipő nyilván látszódik ilyenkor...


Köszi a véleményt! :)



2013. jan. 8. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Icipici sarokkal mondjuk?

De szerintem 8.-ban bőven jó a balerinacipő.. :)

2013. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dehogy is gáz, még 12.-ben is abban keringőznek, mert az kényelmes.. és biztos hosszu a ruhád ami meg eltakarja
2013. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem balerinacipőben, de lapos talpúban keringőztem 12. ben. Amúgy sem hordok magassarkút, nem mertem bevállalni.
2013. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Első: Nem szoktam magassarkút hordani, és senki sem szokott tőlünk. Csak ahogy belegondoltam, elég hülyén néz ki, azért nem akarunk balerinacipőt. Szerintem nem illik az eseményhez. :)


Második: Az igaz, valóban kényelmes, és biztosan könnyebb is lesz benne a tánc! De sajnos látszik a cipő, mert amikor megyünk, az abroncsos ruhánk ide-oda billeg és folyton látszik a lábunk. Meg van egy rész, amikor rá kell ülni a partnerünk lábára, és hátrahajtani a fejünket (szörnyen csicsás, kedvem támadt kilépni, amikor ez a rész jött), és akkor teljesen látszódik. :/

2013. jan. 8. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan húzz laposat, de ha lehet, akkor ügyelj arra, hogy a színe menjen a ruhádhoz. Ízlésesebb és szebb is, ha passzol. Ha feketéd van az se baj, mert sokan viselik, de én mindenképp ügyelnék a színekre akár lapos, akár magas talpú cipő mellett döntök.
2013. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*sarkú
2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem balerinát, hanem egy alacsonyabb sarkú alkalmi cipőt választanék. A balerina inkább "hétköznapi rohangálós" fazon, egy ilyen viszont ugyanúgy elegáns, mint a magassarkú:

[link]

[link]

2013. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi cipőm volt, mint amit az előző válaszoló az első képen mutatott.
2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!