Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnák szexi fehérneműt...

Hol tudnák szexi fehérneműt venni?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan helyet, fehérnemű boltot ahol jó minőségű szexi fehérneműt lehet kapni? Aranypók pl. ilyen üzlet? Tisztázni szeretném, szexi ízléses fehérneműről van szó, nem közönségesről vagy k*rvásról. Ha nem lenne világos nő vagyok. :)

2013. jan. 9. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy jobb fajta kíni üzletben is kaphatsz. Pamutot vegyél mindenképen!
2013. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szexshopokban vannak ígéretes darabok. Pamut vagy latex legyen :D
2013. jan. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%

Nem tudnák, hanem tudnék!

Teljesen mindegy, ha szexit akarsz akkor a pasid nem a minőségét nézi, hanem, hogy milyen szexi.

2013. jan. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Későn vettem észre, véletlenül félrenyomtam.


Számít nekem a minősége is, presztízs szempontjából is, ne is ''rongyolódjon'' el vagy menjen tönkre első mosás után és ne is viszkessek tőle (főleg ha nagyon szintetikus anyagból van).

2013. jan. 9. 02:02
 5/11 anonim válasza:
100%
Legutóbb az Westendben láttam (nem tudom, mi a bolt neve, de egyből át kell rajta menni a lépcső után) Sima ruhabolt, de oylan szettek voltak kirakva, hogy megnézném a barátnőm egyik másikban.
2013. jan. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szexshopokba elég gány minőség van horibilis áron!

Viszont h&m és new yorker termékei nálam nagyon bejöttek minőség és ár szempontjából! :-)


Mondanám még a triumphot,de az nagyon drága sztem...

2013. jan. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
van a westendben a Konkurencia és ott próbáld meg! a minőség nagyon jó;-) !
2013. jan. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 winR ***** válasza:
100%

Intimissimi-Tezenis üzletek, pl. Árkádban van egy jó nagy üzlet.

Vagy nézd meg ezt, szerintem jó: www.lemila.hu

2013. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom a Intimissimmi-t, nagyon szép, fiatalos darabok vannak, én múltkor vettem ott egy nagyon jó szettet fekete csipkéből, gyöngyökkel. Valamint az Allee első emeletén van egy Baci nevű bolt, ott vannak igazán dögös darabok is, de még nem vásároltam ott.
2013. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is az Intimissimit és a Tezenist valamint a Victoria's Secret, Calzedonia, Triumph, stb. üzleteket ajánlanám.


Nem olcsó, de legalább tartós, jó minőség.


És ha belegondolunk, hogy manapság a nem leárazott fehérnemű alsókért egy new yorker/h&m/stb. kategóriájú üzletben is elkérnek 2.000-et legalább, és csöppet sem jó minőségű árút kapunk cserébe, akkor a fent említett fehérneműkre specializálódott üzletekben én nem sokallok egy 3.000-es alapárat.

2013. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!