Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a bőrkabá...

Kinek mi a véleménye a bőrkabátokról? Nekem 4 éve van bőrkabátom és nagyon jól bírja kitünő állapotban van még mindig és nem megy ki soha a divatból! Kopni sem kopik igazi darab!

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a bőrkabátomat. Mindig elegáns és divatos.
2009. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem. 15 évesen rákaptam, azóta az a kedvenc viseletem. Tényleg örök darab. Én is lecsaptam anyu régi bőrkabátjára, és a férjem is azt hordja amit még apukám vett magának 17 évesen (mondjuk azt egyszer már a varrás mentén erősíteni kellett), annak mindenki a csodájára jár és megakarja venni :)

28/L

2009. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, még nagymamámtól örököltem. :/ Térdig ér, fekete. Még nagyon jó állapotban van, hordom is. =)

Van még egy picivel hosszabb meggyszínű, azt is nagymamámtól örököltem, igaz, azt a másiktol. :'D És azt nem hordom :'D.

16/L

2009. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mániám a bőr, szóval... :)


Fekete bőrcipő, barna bőrcipő, fehér bőrcipő, még sok-sok fekete bőrcipő...

Fekete bőrdzseki, hosszú bőrkabát, rövid bőrkabát, lakkbőr kabát, metálkék lakkbőr dzseki, kutyagumi... :DDDD


Szerintem is nagyon jó, mert divatos, szexi, és strapabíró. És a legtöbb embernek jól áll egy jól megválasztott darab.

Nekem bejön ;) Csak sajnos nem olcsó...

2009. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem az enyémet. :)
2009. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik:/ Eleve az, hogy halott állat... brr... Nem tudnám felhúzni, de másokon tetszik. Mamám már egy rakattal rám akart sózni, nem győzöm elutasítgatniXD
2009. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam a bőrkabátomat. Azért csak imádtam,mert a suliban nagyon sokan cikiztek miatta, azt mondták milyen égő hogy csak én viselek ilyet, itt különcködöm, de én továbbra is hordtam, és megmondtam nekik,hogy nem érdekel a véleményük, én azt hordom,mert nekem tetszik. Erre válaszul a tesióra végére egy szabályos vágás volt a kabát közepén, látszott,hogy egy bicskával hasította ki valaki. Azóta sajnos nem tudtam még eleget összespórolni egy újra,de dolgozom az ügyön,csak nagyon rosszul esett a többiek bosszúja.
2009. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!