Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségű, ár érték arányú...

Jó minőségű, ár érték arányú fehérneműt hol tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Fogytam 6 kilót és leszeretném cserélni a fehérneműimet, alsóneműt, melltartót.. mindent. Viszont nem túl bő a keret rá, tehát egy Triumph-ban nem tudok vásárolni, bármennyire is szeretnék.

2013. jan. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy merre laksz, de lehet, hogy meg tudod venni a Trriumph melltartót is. Biatorbágyon a GL outletben, többször vettem csodaszép melltartót 600-1000 meg 3000 forintért, így szerintem nem drága. Illetve pont most vannak leárazások, később még lejebb mennek az árak, így ki foghatsz ott is jó áron, szép darabot.
2013. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom, de köszönöm, megnézem akkor ha ott is leárazások vannak! :)

Esetleg lennének még tippek ?

2013. jan. 13. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak most leárazások(előző héten még voltak), pl. Allee-ban. Ott van Triumph, Women's secret, Intimissimi, Tenezis is, az összesben leárazás van(volt).
2013. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!