Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti is így vagytok az...

Lányok, ti is így vagytok az öltözködéssel?

Figyelt kérdés
Alkalmakra mindig van egy elegáns, nőies, kifinomult és elbűvölő stílusotok, legyen az party, randi, vagy csak szimplán ha kimentek például a városba, és jól akartok kinézni, a hétköznapokra meg egy lazább, mégis csajos oldalatok?

2013. jan. 21. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

"elegáns, nőies, kifinomult és elbűvölő stílus"


Ez nem semmi! Én azt hittem, ilyen csak a mesében meg a szappanoperákban van. Azt hiszem, körül nézek a városban, ahol laksz, :-) mert mifelénk nem igazán vannak ilyenek.

2013. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, így vagyok vele én is :)

21l

Első: nyilván nem a városban mászkálnak az elegáns, nőies, kifinomult és elbűvölő stílusú lányok, hanem ahogy a kérdező is írta: alkalmakon. :)

2013. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második, a kérdező azt írta hogy a városban is. Szövegértés 1-es ülj le!
2013. jan. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem így vagyok vele, alapból nagyon ritkán járok különleges alkalmakra, szóval mindig a stílusomhoz illő öltözéket veszem fel.

Ami viszont nem 'csajos'. Azt veszem fel, amiben jól érzem magam.

2013. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Általában mindenki meglepődik, hogy úgy is tudok kinézni. Hétköznapokon egy Converse/topánka, farmer és vmi csinos felső. Szilveszterkor volt legutoljára ez, hogy mindenkit sokkolt, hogy na ne már! Én ilyen szexin is tudok kinézni?! :| Szeretem meghökkenteni az embereket ily módon:D
2013. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap sem öltözködök túl lazán (nálam a laza egy farmer, kardigán egy topra húzva és balerina vagy alacsony sarkú cipő), mert jobban szeretem a nőiesebb öltözködést, bát tény, hogy ég és föld a különbség a hétköznapi és a "kirittyentett" állapotom között.
2013. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, alkalomra úgy normális, ha valaki kirittyenti magát, ruha, smink, frizura, magas sarkú.

Hétköznapra farmer, szaladgálós cipő. De azért gyökeresen nem szokott eltérni a stílusom, nem vetkőzöm ki magamból.

2013. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát nekem vannak elegáns ruháim, mert szeretek színházba járni, vizsgákra, küönleges alkalmakra kiöltözni...vannak a ruhák amiket, mondjuk akkor hordok ha megyek valahová, akár városba...itthon meg egy hatalmas pulcsi vagy egy rövidgatya azt csá...
2013. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem vagy egy egyedi/vagány/szexi stílusom, és mindig eszerint öltözök. Hétköznap, ha boltba megyek, ha bulizok, ha suliba megyek, ha dolgozni, ha ünnepség van. Mindig.
2013. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a hétköznapokon is szépen öltözködök. Ha kedvem van, akkor a közeli boltba is kirittyentem magam elegánsba.
2013. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!