Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti, hogyan öltözködtök...

Lányok ti, hogyan öltözködtök /suliba/otthon/vagy ha csak épp a barátokkal lógtok?

Figyelt kérdés
Miket hordtok a legszívesebben? Ja és egy ruhát csak egyszer vesztek fel vagy a hét másik napján is?:) Kort is ha lehet:))
2013. febr. 7. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Én mindig figyelek arra mit veszek fel.:D

Suliban szép ruha,otthon kényelmes,ha barátokkal lógunk akkor valami különlegeset.Ruha mániás vok:DÁltalában Takkoban,H&M-ben,C&A-ban vesszük aruhákat:D

2013. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%

suliba:

[link]

[link]

[link]

[link]


otthon:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


haverokkal:

[link]

[link]

[link]

[link]


az ilyen lazább összeállításokat kedvelem :)

sok ruhám van, van amit a hét másik napján is felveszem, de nem sok, szeretem variálni a ruháimat :D

remélem segítettem :) 17/L

2013. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Suli: legtöbbször farmer, valami egyszerű blúz, és blézer emellett ékszerek.

Otthon szintén farmer (csak valami kopottabb) egyszíű, akár kopott felső (szerintem otthonra mindegy mit mázolok össze mivel elég gyakran festek.) :D

Haverokkal: attól függ hogy hova pl ha csak egyikünknél filmet nézünk akkor nem szoktam kiöltözni ,ha megyünk valahova kor úgy mint ahogy suliba.

Hát amiket legszívesebben hordok azok a blézerek, és a nagyméretű táskák , nyakláncok.

A fölsőket csak egyszer de egy farmert akár 3 napig is hordok.


14/L

2013. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Suliba inkább a csinosabb stílust preferálom.

Otthon inkább egy legging,és egy hosszított laza póló,pulcsi.

Hát ha barátokkal elmegyünk valahova,akkor általában az otthoni laza stílus,és a suliba menős csinos öltözék között valahol kb. Pl. ma cukrászdába mentünk. Egy barna nadrág volt rajtam,fekete ugg szerű csizmával,fehér trikó,hosszú nyaklánc,és sötétbarna bőrdzseki.

2013. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Sokat segítettek!:)

2013. febr. 7. 19:11
 6/9 Doruss ***** válasza:

Hétközben én viszonylag egyszerűbb ruhákat hordok általában, amik illenek a stílusomhoz, alakomhoz és nekem nagyon fontos, hogy kényelmes legyen meg praktikus, sokszor ahhoz igazítom, hogy milyen napom lesz (mennyi és milyen óráim lesznek, vagy hova megyek stb). A csőfarmerokat szeretem, meg a feszülős, de azért nem teljesen rámtapadó fölsőket. De imádok elegánsan öltözködni, sokszor hordok szoknyát, ruhát. Egy héten belül egy ruhát többnyire csak egyszer veszek föl (egy-egy nadrágot többször is), de nem minden héten mossuk ki az összeset. Meg nem igazán törődöm a márkákkal, sajnálok tízezreket költeni egy-egy ruhára.

Itthon melegítőben vagyok, kivéve, ha vendégek jönnek. Barátokkal való találkozáskor pedig szintén hétköznapian öltözöm.

17/L

2013. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:))
2013. febr. 8. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
általában egy ruhát csak egyszer veszek fel, kivéve a nadrágot. amilyenhez kedvem van. legszívesebben bő és kitágult cuccokat hordok, mert nekem azok kényelmesek.
2013. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én már suliba nem járok... Nekem nincs nagy különbség hogy a barátaimmal vagyok vagy az utcára megyek. Otthonra melegítő, meg valami régi felső. Utcára/barátokhoz mikor milyen kedvem van meg attól függ hova megyünk. Ha csak egy sima délutáni programról van szó, pl. szédelgés a városban akkor farmer,csinos felső, lapos talpú vagy egy kisebb sarkú cipő.
2013. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!