Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fejleszthetném a divat...

Hogyan fejleszthetném a divat és stílusérzékemet? Annyira béna vagyok! Meg nincs sok pénzem sajna. Minden lány a legdivatosabb cuccokban jár, honnan van rá pénzük?

Figyelt kérdés
Olyan topisnak érzem magam a többi lányhoz képest! Farmerben járok és sportcipőben pedig minden vágyam szoknya magassarkúval.
2013. febr. 9. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában szoktam vásárolni (határ mellet lakom), és 5-10-15 Euróért Zaraban, H&M-ben, Tally Weijlben dobálják a vevők után a csinosabbnál csinosabb ruhákat. :)
2013. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én turkálok, tegnap is voltam barátnőmmel, 3040 forintért vettünk 6 pólót, egy blézert. Amúgy meg én sokszor nézek lookboo.nu-t és onnét lopok olyan ötleteket amiket az én ruhatáramba is be lehet építeni.
2013. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mgazinokból sok inspirációt össze lehet szedni, vagy nézegess bologokat outfiteket stb. annyira azét nem nehéz. :-)
2013. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magassarkút kapsz már 5000-ért, felsőket meg már 3000-ért így szezonvégi leárazáskor. Ezenkívül vannak különféle akciók (ált. újságokban szokott lenni kupon pl. Glamour) ilyenkor néhol 30%-al olcsóbbak. Aztán vannak még olcsó netes boltok, ja és vaterán is lehet király holmikat venni (csak macerásabb, mert ha nem jó, vissza kell küldeni). Meg persze turiban is lehet.

Nemtudom mennyire nincs pénzed de ha ennyire nincs vállalj diákmunkát. A másik h nem kell mindig a legújabb divatot követni, meg a legújabb kollekció ruháját felvenni, akkoris nézhetsz ki jól. Szvsz havi 10000-ből már elég szépen lehet öltözködni, ami azért nem annyira sok.

2013. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!