Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy rocker fiu hordhat ezust...

Egy rocker fiu hordhat ezust nyaklancot, ezust es bor karkotot, tankcsapda polot es converse cipot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
konverz cipő, és a fiúk? sztem azt csak lányok meg melegek hordják...
2013. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
vegyél inkább egy könyvet ami segít elsajátítani az írásjelek használatát
2013. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
boccs angol billentyu
2013. febr. 13. 23:43
 4/9 A kérdező kommentje:
De a nagybetu meg van,vesszok meg vannak es a kerdo jel is a helyen,arrol meg nem tehetek hogy angliaban nincs ekezetes billentyuzet,es ne mvagyok egy informatika zseni hogy at programozzam. De egyebkent csak egy egyszeru kerdesre varok valaszt,nem egy ujjab nyelvtan tanart mert van belolle eleg.
2013. febr. 13. 23:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Elso kommentalo,converse cipo nelkul?
2013. febr. 13. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt hord amit akar... egy rocker meg főleg nem kéne hogy foglalkozzon ezzel.
2013. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hordok Converse cipőt, bőrből.


Egyébként megjegyezném, hogy a rockerek már akkor koszos (igaz inkább kínais) tornacipőben, amikor még a tinilányok közt divat lett volna.

Attól még, hogy Lady GaGa vett az ebayen egy punk dzsekit, én még nem fogom kidobni az enyémet ha érted mire gondolok.

Örülj neki hogy divat, és egyszerűbben hozzá lehet jutni.


Egyébként ezek tök átlag dolgok, szinte minden rockeren van valami ezüst medál bőr szíjjon vagy vékony láncon, bőrkarköt szintén.

A Tankcsapda póló ízlés kérdése, ha szereted a Tankcsapdát, hordjad nyugodtan.

2013. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves agy? Milyen a convesed? Mióta van meg? Úgy öltözködj ahogy neked tetszik, én is hordok converset http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk és bakancsot is. Ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..
2013. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elmondanám, hogy a Tankcsapda Baj van c. lemezborítóján, Lukács Lacinak Converse cipője van.. Ő pedig nem meleg, csak hogy tudd első válaszoló.
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!