Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emporio Valentini?

Emporio Valentini?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni erről a "márkáról", ha valaki ismeri. Bőr pénztárcát szeretnék vásárolni a páromnak és az interneten kezdtem nézelődni, és ilyen márkájú pénztárcák is megtetszettek, de nekem kicsit ilyen Armani utánzatnak tűnik az egész... Fel tudna világosítani valaki, hogy mit lehet tudni erről a márkáról? Illetve, ha van ötletetek jó minőségű férfi bőr pénztárcára, azt is szívesen fogadom:) Köszi!

2013. febr. 17. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
márkának azért nem mondanám :D inkább csak "névkoppintás", de ha egyről beszélünk akkor szerencséd van, mert nekem is ilyen pénztárcám van. én azért vettem mert jó áron volt és bőr, ezen felül jól is néz ki.
2013. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, akkor jól gondoltam:)
2013. febr. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!