Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan boltot Miskolcon ahol nagyon jó minőségű de viszont olcsó ruhákat lehet venni?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Anyukámmal szoktam ruhákat vásárolni, és hát az az igazság, hogy szinte mindenhol nagyon drágák a ruhák! Egy vékony női kis ing 4000 ft., szerintem ez azért túlzás! De azért mégis olyan boltra vagy butikra gondoltam mint a cosmos, jó minőségű, és olcsó! Segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 19. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mostanában voltam az Ázsiában, a Centrumban, és meglepően jó cuccokat lehet kapni. Sok akciós termék is van, kardigánok, pulcsik. A H&M-ben és a C&A-ban is olcsón vannak egyszerű pólók, de az Ázsiában most tényleg nagyon jó cuccok vannak. Régebben nem szerettem, mert csicsás cuccok voltak ott, de most nagyon felzárkózott!
2013. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Ázsiában tényleg jó cuccok vannak, meg a Cosmos City-t is szeretem. H&M is jó, bár ott már azért vannak drágább holmik is. :)
2013. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. febr. 22. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A cosmos a legjobb és most az olcsónál is olcsobb mert nagy learazasok vannak
2013. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!