Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen csizmát...

Infomoly kérdése:

Lányok! Ti milyen csizmát hordtok tavasszal és ősszel pl. skinny farmerhez, szoknyához, ruhához? Hol veszitek?

Figyelt kérdés
Abszolút nem vagyok képben a csizmák terén. Eddig csak bakancsot hordtam, mert a csizmát valahogy gyerekkorban megutáltam. :-) Most viszont szeretnék csini csizmát is venni, de télen skinny farmerben fáznék, valszeg szoknyában is. Szóval tavaszra és őszre kéne, gondolom bélés nélküli. Van olyan márkájú, ami teljesen bőr kívül-belül. Műanyag bélésűt nem vennék.

#szoknya #farmer #csizma #ruházat #lábbeli #csizma márka #alkalmi csizma #átmeneti csizma
2013. febr. 23. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a téli hosszú szárú csizmáimat már elraktam.Most tavaszra hasonlókat veszek elő,mint ezek:


[link]


[link]

2013. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


hm-ben lehet venni

2013. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ilyesmit :)

2013. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szóval akkor főleg bokacsizmát hordtok. Azért én beruházok majd egy lábszárközépig érőbe is, csak találjak bőr belsejűt...


Közben utánanéztem és arra jutottam, hogy 3-féle bőr csizma, bokacsizma van:

téli - szőrme béléssel

átmeneti, alkalmi - vékony béléssel (mint pl. a sportcipőkben van)

átmeneti, alkalmi - bélés nélküli, bőr belsejű


Nekem bőr belsejű kellene. Tudtok olyan márkákat, amik bőr belsejűek?

2013. febr. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!