Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt fell merjem venni suliba...

Ezt fell merjem venni suliba (középiskola) ha ünnepély-szerű öltözék kell? (lent) 15/L

Figyelt kérdés
Fotózásunk lesz és azt mondták hogy fehér felső,fekete nadrág/szoknya legyen rajtunk.Van fekete,kicsit ezüst csíkos nadrágom meg fehér felsőm,nem blúz(vagyis inkább olyan ekrü színű)de nem olyan divatos.És van egy blézerem.A blézert is fel szeretném venni,de gondolom mindenkin csak sima fehér felső lesz meg fekete szoknya/nadrág,de lehet hogy olyan is lesz akin hétköznapi ruha.Nem akarok kitűnni nagyon,és nem akarok túl elegáns lenni.Alapból is rengetegen,akik nem kedvelnek beszólnak a ruháimra pedig tök hétköznapiak meg szinte mindenre akik nem.Önbizalom hiányos is vagyok,de gondolom ez feltűnt.Felmerjem venni a blézert és azt a felsőt akkkor is ha nem olyan mai divatnak megfelelő? Fazonra kb ilyen mint a 3.: [link] csak alul szűkebb és a nyaka alatt van néhány barna gyöngy-szerűség,és ekrü színű mint írtam.

2013. márc. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2013. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, elmondás alapján szép felső lehet :)
2013. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor felveszem.:)
2013. márc. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!