Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra szeretnék venni...

Ballagásra szeretnék venni egy felül fehér, alul fekete ruhát ami csajos, de nem k**vás.10 000 om lenne erre, de minél olcsóbb annál könnyeben mennének bele a szüleim. Hol tudok ilyet venni? Ha tudtok képet linkelni az is jó.

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat

2013. márc. 16. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, de mi is ballagunk és nagyjából tudom mit fognak felvenni a lányok, innen-onnan hallottam, ők nagyon 'túl' tárgyalják.

Szval attól függ h honnan ballagsz és h mennyi idős vagy.

2013. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
általánosból.
2013. márc. 16. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:
és az a gáz , hogy nyakkendőnk is van , szóval galléros kéne.:S
2013. márc. 16. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Régebben mindig néztem az ált. iskolai ballagásokat de hogy egy csaj ruhát vett volna fel szoknya meg ing helyett nem láttam. Szallgatavatón pár hónapja volt egyik osztálytársamnak ilyesmi ruhája elég csúnya volt.
2013. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem jobban jársz,hogyha szoknyát és inget veszel :) jobban fog passzolni rád hisz külön álló darabok és igazán nagy választék van manapság

és később külön is tudod kamatoztatni őket :)


pl egy ilyesmi szoknyát

[link]


egy kevésbé r*bis blúzzal :)

2013. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!A lányom is ilyesmit szeretne,épp tegnapnézegettünk tesz-veszen meg ha beütöd a google-ba ad ki pár képet.Nagyon jó a 2 részes is,de ez igazán akkor volt menő mikor én ballagtam.)

Én is úgy gondoltam h egybe ruci,aminek a fekete része mell aláig tart a többi fehér.Így színbe meg van adva a módja a hagyománynak:)))

Láttunk olyat is aminek kiskabátja van.Én ajánlom a teszvesz-t,vaterát,itt képek is vannak.Beütöd,h alkalmi ruha v ballagási és választhatsz,mert vannak boltok által kínált újak.Esetleg még varrónőt kell megkérdezni h ő mennyiért készítené el(ezt még én sem kérdeztem).Vagy a lakhelyednek megfelelő boltok.Én is remélem h megússzuk egy 10-esből,mi is ennyit szánunk rá.Sok szerencsét hozzá:))).üdv.

2013. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi , fogok nézelődni
2013. márc. 21. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!