Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kellett az egészen...

Miért kellett az egészen kisgyerekeknek is melltartót meg tangát gyártani?

Figyelt kérdés

Ahogy megláttam a boltokban kiakadtam,de úgy voltam vele hogy egy értelmes szülő sem vesz olyat a gyerekének,ma viszont egy gondos anyuka ott válogatta a tangákat és a "melltartókat"(csak sima szivacs hogy mellnek tűnjön)a gyerekek meg nem lettek több 6-7 évesnél.

Tudom hogy a szülő hibája hogy ilyet vesz,de kinek jutott az eszébe hogy tegyék tönkre a gyerekeket az ilyenekkel?



2013. ápr. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A melltartót fölöslegesnek tartom ilyen korban,semmi melle nincs egy ilyen korú gyereknek, rájuk virágos atléta való nem melltartó. A tanga az más tészta,nem teszi tönkre a gyereket ha ilyet hord, nekem is volt 9-10 évesen egy két darab,mert milyen felnőttes, a női xs-es méret tökéletes volt. (az már más kérdés,hogy alig volt rajtam mert baromi kényelmetlennek találtam, főleg a nagy izgés mozgásban)

(viszont azzal én sem értek egyet,hogy kifejezetten gyerekeknek gyártsák őket, elveszti az értelmét. Mármint életemben nem láttam gyerektangát, de ennek a fehérneműnek az lenne a lényege,hogy nem látszik nadrág alatt és/vagy szexis. Egy gyerekeknek készült darabot elképzelni sem tudok, Csőrike van rajta vagy micsoda?

Mindegy, a fejemben elég amorf darabnak tűnik.)


Szóval nem is a ruhadarab tenné tönkre a gyereket, hanem az "eszme" amit anyuka a megvásárlásukkal közvetít.

A legtöbb kislánynak tetszenek a felnőttes dolgok, várják,hogy melltartót hordhassanak, kikönyörögnek egy-egy csinosabb bugyit, ez még teljesen normális és senkinek nem ártanak vele.

De szülőként azt tanítani egy elsős csemetének, hogy szexis kihívó dolgokat hordjon szerintem eléggé defektes hozzáállás.

2013. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed hogy nem magának nézegette? Én ilyenről még nem hallottam hogy "gyerek tanga" meg "gyerek melltartó".Van mindkettőből extra kis méret,de az nem korosztályra van gyártva hanem adottságokra.Én nem hiszem hogy nekik nézte volna.

De ha igaz,akkor meg üzlet.Egyszerű.Megcsinálják,az emberek meg vagy megveszik,vagy nem.Ha igen,akkor bejött nekik az üzlet.

2013. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet van egy idősebb lánya is, és annak vette. Kb kizártnak tartom, hogy a 6-7 évesnek.


Aki meg gyártja ezeket, az nem az ilyen kicsiknek. 14-15 évesen emlékeim szerint már minden osztálytársam tangát hordott, a kismellűek push upos melltartót.

2013. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla hogy külön gyerekeknek lenne ilyen, simán csak kis méretek, én is szoktam venni ilyet, mivel rám ez jó csak, felnőtt vagyok.
2013. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

onnan tudom hogy a gyerekeknek nézte hogy a gyerek holmik között voltak,nálunk meg a kínaiban méret szerint vannak az ilyenek(pl 145-150cm stb.)és már máshol is láttam olyan kiírással hogy gyerek fehérnemű,alatta pedig ott sorakoztak a "melltartók" és a tangák

az meg biztos hogy nem magának nézte a méret miatt mert nagyobb darab nő volt

igaz hogy ez nem Magyarországról szóló cikk,de én is kb hasonlókat látok csak melltartókkal kiegészítve

[link]

ebben viszont egy magyar anya levelét mutatják be aki azon akadt ki hogy 7-8 éves gyerekekre való melltartókat talált a boltban

[link]

2013. ápr. 3. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Mondok neked valamit ! Engem anya mindig azzal nyaggat, hogy mért nem veszek fel 'melltartót'! Akárhányat vesz belőle egyszer sem szoktam hordani őket ... szóval persze , hogy ez az anyáknak is a hibája, de ha egyszer egy gyereknek az nem kéne akkor nem is venné fel+!
2013. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!