Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fehér pamut...

Hol lehet kapni fehér pamut harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol se találok. :(

2013. ápr. 11. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fehérnemű boltban.
2013. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyzet az,hogy azért nem találsz,mert ilyenkor tekintettel vannak a tavaszra,és mivel az téli holminak számit,így a raktárba kerül,és csak késő ősszel pakolják vissza a polcokra.Megkérdezhetem milyenre gondoltál?Sima fehér,vagy mintás fehér?Néptánchoz kellene?És már csak sima felületűben gyártanak,az a hagyományos bordás már SAJNOS nem létezik.Még a gyerekeken is csak elvétve látni.A nagyobb zokni-harisnya nagykerben biztos találsz,de mondom várj szeptember végéig.Vagy most kellene?Azért megadok pár helyet ahol én is vettem magamnak:Bp.7.ker.alsóerdősor utca,váci út(a Duna Plazaval szemben,20.ker Kossuth lajos utca,Blaha lujza téri corvin áruház,Újpesti áruház,és a Skála piaci új csarnokban(október 23.utca-fehérvári úti kereszteződés),a legfelső emeleten.Ki van írva,hogy zokni-harisnya.Oda menj,ha még szerencséd van nem vitték be a raktárba,mivel 1 hete még hideg volt.Én akkor 1 sötétkéket vettem magamnak,de láttam fehéreket is,sokat.Még azt megteheted,hogy kerek-perec megkérded eladót, nincs e a raktárban fehér pamutharisnyanadrág.Azt fogja mondani:Ennek a harisnyának most nincs szezonja.Ha olyan rendes,akkor megnézi.Mennyi idős is vagy,ha szabad kérdeznem?
2013. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja,és kifelejtettem: A Pamutharisnyanadrág ott 1100 ft-ba került,amit utoljára vettem.(a sötétkék)
2013. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!