Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettetek már valaha Adidas...

Vettetek már valaha Adidas Neo cipőket vagy csak simán eredeti Adidas cipőt? Megéri annyit kiadni érte, tartósabb mint egy olcsó cipő?

Figyelt kérdés
Hiába veszek 4-5000 forintos cipőket egy- két hónapnál nem bírják többet, pedig nem használom agyon, kijukad a talpa, leválik, elszakad, lekopik.

2013. ápr. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyan így jártam jó pár éve. Sportcipőt akartam venni utcai használatra, de nem akartam 10-20 ezret kiadni érte, mert annyira nem vagyok sportcipős. Vettem egy 5-ezrest a Renoban, ami annyira feltröte a lábam, hogy alig bírtam hazamenni benne. Kicsit barátkoztunk még, de nem nagyon ment, sőt még a vizet is felszippantotta az utcán. Nem értem hogy. Pár hónapnál tovább és nagyon néhány viselésnél többet nem bírt. A vége az lett, hogy vettem egy Adidas-t és évek óta rememkül kiszolgál. Bár mondom én nem vagyok nagy sportcipős. Úgy gondolom cipőre érdemes kiadni nagyobb összeget, mert jobbat tesz a lábna és az egész testnek egy minőségi cipő.
2013. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cipőim közt pont van egy Neo is, nekem bejön, bár rossz méretet választottam,de ez az én hibám.

Szerintem megérik a márkásabb cipők, eléggé jól bírják és van olyanom ami bár megkopott így utcára nem venném föl,de még mindig teljesen egyben van.

Egyébként sok kérdésnél írtam már,de szerintem megéri a hervisben vásárolni a 2-őt fizet 3-at vihet akciók idején. Kicsit sok egyszerre az a 20-30 ezer, de egy több évre szóló csukát kapsz. Anyum vagy 5 éve (ha nem több) vett egy puma cipőt,még ma is hordja.

2013. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nike renzó2-tőt vettem 1évvel ezelött azóta ezt hordom és még semmi baja nincs

Szóval minden képen megéri márkásat venni

egyszer egy évben 10-20ezerért

Minthogy havonta venni gagyit 4-5ezerért.

Pénzügyileg is jobban kijösz hidd el :)

2013. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a cipő ára számít,hanem a gyártó is,mert vannak olyan márkák,akik elég drágán adják a cipőket,de a minőség semmivel sem jobb,mint pl. a kínaiban...

Az Adidas viszont szerintem egy szuper márka,én kb. 6 éve vettem ott egy cipőt,elég sokat hordtam,de halál komolyan mondom,hogy úgy néz ki,mintha új lenne.Igaz,hogy vigyáztam rá,nem mostam gépben meg ilyenek,de ez azért akkor is elég hosszú idő.

Bár én ezt a cipőt leárazva vettem kb. 10 ezerért,de ha belegondolunk az ilyen minőség még 20 ezret is simán megér,akkor is jobb az ár-érték arány,mint az 5-6 ezres cipőknél,amik nagy része egy szezont sem bír ki...

2013. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes, nekem eredeti Adidas van, és én azt is ajánlom, mert ez a legkényelmesebb, a tartása is nagyon jó, jobb a lábamnak mint a Nike, de mondjuk ez már egyénfüggő.
2013. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!