Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltöznek lotyósan a mai...

Miért öltöznek lotyósan a mai nők?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy csinosak meg nőiesek akarnak lenni, de ez azért már valahol túlzás.

Mindenki azt csinál amit akar és nem érdekelnek amúgy sem.


Csak azért már nem lehet nem észrevenni, hogy olyan rövidnadrágjuk van, ami egy bugyinak is elmenne. Felsők terén meg már szinte nem is lehet látni olyat, ami rendes póló lenne.


Ez másoknak nem feltűnő? A lányoknak nem kellemetlen így kimenni? Közszemlére tenni magukat?

Szoktak beszólni nekik vagy megjegyzéseket tenni?

Egyáltalán nem fáznak így hűvösebb időben?


Mindig arra gondolok, hogy milyen fiú lehet az, akinek ilyen barátnő kell, aki ennyire könnyedén mutatja meg magát.


2013. ápr. 13. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden mai nő öltözik lotyósan. Ne általánosíts!


A lotyósan öltözködő nők 90%-a pedig tini. Most kamaszodnak, most alakul ki az egyéniségük és nyilván sok pasi legyeskedik körülöttük és részben miattuk öltözködnek úgy, részben pedig kezdenek nőiesedni és kiakarják hangsúlyozni a testük egyes részeit. Szerintem nekik önbizalmat ad, ha megjegyzéseket kapnak.


Majd felnőnek ők is egyszer :)


Én mondjuk a nőiesebb vonal elegánsabb, visszafogottam oldalát pártolom. Nem szeretem a páromon kívül másnak mutogatni magam.

2013. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert a forrónadrág és a haspóló 40 fokban a legkényelmesebb. És ha szép az alakom, hadd tegyem már közszemlére, büszke vagyok rá, megdolgoztam érte. Az, meg hogy ki mit szól, nem érdekel. 30 éves vagyok, izmos, feszes. Addig kell mutogatni magunkat, amíg lehet. 10 év múlva már lehet, hogy nem lesz erre lehetőségem, mert ráncos vén bocskor leszek :D
2013. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
A rövidnadrágban mi a csinos és nőies? Az férfi viselet.
2013. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A rövidnaci kényelmes, lehet benne széttett lábakkal ülni, míg szoknyába nem és ha összezárom a lábaimat, folyik rólam az izzadtság a nyári melegben.
2013. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mibe öltözzenek a lányok nyáron? Hosszúnadrágba, amiben jól megsülnek???

Én nem vagyok szoknyás, utálom őket, viszont imádom a rövidnacikat és mindig abban vagyok, ha jó az idő.

2013. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rövidnadrággal semmi gond addig amíg nem tűsarkúval és/vagy csöcskidobós felsővel hordják. Azoktól mindig elborzadok.

Egy nő akkor NŐ(nagy betűkkel),ha már nincs erre szüksége,hogy közszemlére tegye a testét,hanem tudja milye van és azt hogy ízléses csomagolni:)

2013. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az engem is érdekelne, hogy akkor mégis mit vegyek fel, hogy ne legyek "lotyós"? Egy ilyen nadrág már annak számít? [link]

Vagy egy ilyen összeállítás: [link]

[link] ???

2013. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó válaszoló által linkelt összeállítások nem lotyósak, csak szimplán ízléstelenek. És abszolút nem nőies viseletet ábrázolnak. A szoknya nőies, nem ezek a gusztustalan p*csanadrágok.
2013. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valóban nem kell általánosítani, de nem ritka a kérdező gondolatai. És én is megkérdezném, hogy a lányoknak mért jó ha kiteszik a keblüket meg a mini szoknyát a fenekükig huzzák le és mindenki megnézi őket és/vagy néha be is szólnak nekik? És az átlag emberek kabátba vannak meg stb. az időjárás miatt és ezeket a lányokat még az sem érdekli. És az az érdekes, hogy azok a lányok is öltöznek így akik nem ilyen csapongó fajták...szóval nem értem...
2013. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!