Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor van a szezonja a hosszú...

Mikor van a szezonja a hosszú szárú csizma+rövidnadrág párosításnak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 12:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
rövidnadrág, csizma, hosszú szárú csizma
2013. ápr. 17. 12:29
 2/18 anonim ***** válasza:

részemről semmikor

amikor elég hűvös van a csizmáshoz, akkor még fázom rövidnadrágban (harisnyával is), amikor már elég meleg van a rövidnadrághoz, akkor már túl meleg a csizma is

2013. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele,amúgy meg szerintem nem a legcsinosabb párosítani a kettőt
2013. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
úristen,remélem soha
2013. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
első hárommal értek egyet
2013. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
percre pontosan akkor amikor a szandál zoknival vonzó
2013. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De én akkor ezt most nem értem... Egy csomó lányt lehet látni ilyen ruhában flangálni az utcán. Akkor ennyien tévednek a "divatos öltözködés" alatt?

Azt hittem, hogy valós, legalábbis nekem tetszik. Más kérdéseknél is mindenki oda van a párosításért. Akkor most hogy is van ez?

2013. ápr. 17. 14:01
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

igen, sok mindennel tévednek. ami divatos, az nem azt jelenti, hogy jól is néz ki, sőt!

amúgy ha neked tetszik, hordd, akkor, amikor akarod.

2013. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 iostream ***** válasza:
25%
Szerintem csinos, szexis és szép. Nem tudom, mennyire melegít egy harisnya, de ha szoknyával felvennéd, akkor felveheted rövidnadrággal is. A nők véleményére meg ne adj, durva mennyire nem tudják, mi a vonzó és szép egy férfinak.
2013. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik:) Szerintem szexis is. Jó, természetesen mindenkinek más az ízlése, milyen is lenne a világ, ha mindenkinek ugyanaz tetszene..

Szerintem ősszel mehetne. Harisnyával, ha kicsit hűvösebb van, mit szóltok?(már akinek bejön)

Amúgy azért köszönöm a válaszokat:)

2013. ápr. 17. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!