Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2013 nyaran milyen szinek...

2013 nyaran milyen szinek lesznek a divatok? Milyen szabasu felsok? Milyen labbelik? Divat lesz meg a horgolt nyari csizma feherbe, feketebe vagy szurkebe? Jol neznek ki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legutolsóra tudok válaszolni. Szerintem nem néznek ki jól a horgolt csizmák, és én egyszerűen nem tudom megérteni a koncepciót. Csizma nyáron? Már ez is fura. De nem is praktikus, amikor meleg van akkor csak belefülled a láb, hidegebb időben pedig nem elég meleg mivel horgolt.
2013. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a csizmát télen kell hordani, nem nyáron
2013. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszenek es kettot is akarok vasarolni..feher az biztos es a masik vagy szurke v fekete mert azokon annyira nem latszodik a kosz..szivem szerint feketet vennek de az olyan nyanyas..
2013. ápr. 20. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, a csizma magában nyárias? Mert ha szerinted igen, akkor elég nagy fogalomzavarban vagy.
2013. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén még nem is hallottam ilyenről, hogy valaki nyáron csizmát akarna felvenni. Láttam ilyen horgolt csizmákat de sosem tudtam mi értelmük van. A királykék, narancssárga biztosan divat lesz. Az olyan topok lesznek divatosak amik hátul hosszúak, elöl meg olyan haspóló szerűek.
2013. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!