Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, a pasim ki van akadva,...

Lányok, a pasim ki van akadva, hogy nekem sok cipő kell, nektek hány darab cipőtök van, beleértve téli, nyári, alkalmi, edző, ugy összesen, ami használható? Illetve mennyi időt bír ki egy téli csizma?

Figyelt kérdés
Nekem egy szezont, egy telet húz ki a téli csizma, ez a páromnak nem nagyon tetszik, ált.ban 5000-ért veszem, deichmannba, mivel 42 es lábam van. A mostani 9 ezer volt, 2 telet bírt. Van egy db alkalmi cipőm, egy edző cipőm, ez adidas, drágább volt, de kaptam, illetve van egy bokacsizmám, a téli szétment, azt nem számolom. Az edző cipőmben suliba járok. És van egy őszi bakancsom, 3 ezerért vettem. A tavalyi 2000 ft-os topánkám szét ment. A barátom ki van akadva, hogy én minden szezonban új cipőt kell, hogy vegyek, mikor neki 1,5 évet kihúz egy sima edzőcipő a kínaiból. Én most szeretnék egy edzőcipőt, futáshoz, de lemondok róla, mert valami topánkát muszáj vennem, illetve nyárára papucsot, mert tavaly sem volt. erre kb. 5 ezret szánnék, de a nagy lábam miatt lehet, hogy egy tizes lesz. Jogosan van kiakadva a párom, hogy ennyit veszek cipőt, alkalmi cipőt kb. 4 éve vettem, sztem már nem is jó rám. Ezen kívül ruhát évente 2x veszek, akkor is kb 10000 ft értékben, vagy egy nacit, vagy egy felsőt, v táskát, v melltartót. Utoljára őszre vettem magamnak a bakancsot, egy felsőt, egy táskát, egy harisnyát, és még egy felsőt. Ez volt 16 ezer mindennel együtt, fél éve. Ő nemrég 3 farmert 14 ért aztszem...közös pénzen vagyunk. 22L
2013. ápr. 22. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi nem csinálunk ebből ügyet, nekem nincs sok cipőm.

Mi ezt úgy csináljuk hogy közösen fizetjük a kaját meg a rezsit a ruházkodást, pedig külön külön, ami megmarad fizetésünkből pénz hó végén azt elosztjuk kettőnk közt és az a zsebpénz amit magunkra költünk, persze ebből is leemelünk valamit ami bemegy a vésztartalék kasszába, ha esetleg valamire költeni kell a házban vagy másra ami közös akkor ahhoz nyúlunk.

Mi nem csinálunk ügyet abból ki milyen ruhát vásárol mennyiért, párom kínaiban vásárol cipőt is neki 5 cipője van, egy téli bakancs, meg ugye az itthoni téli bakancs, bár itt olyat használ ami lelett már selejtezve tehát ami jó még itthonra, de utcára már nem. Akkor van alkalmi cipője, egy sportcipője amit nyáron is hord, meg egy vékonyabb vászoncipő amit nyáron utcára vesz fel, utál papucsba meg szandálba mászkálni.

Nekem 6 cipőm van plusz egy csizma. A csizmát télen hordom nekem ez 2 szezont bírt ki, pedig kínaiban vettem és teljesen kényelmes jól szigetel. Akkor van egy vastagabb télisport cipőm ami száraz időben teljesen jó, akkor egy tavaszi sportcipőm, akkor 2 balerinám meg még egy tornacipőm amit még kaptam az is már a 2. évét húzza és azt nyáron hordom mert vékony jól szellőzik.

Plusz még az alkalmi cipő amit el is felejtettem az egy fekete magassarkú, de csak nagyon ritkán hordom.

2013. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kb. annyi cipőm van, mint neked és kb. addig is bírja.


Én megoldottam 8bár sokan gusztustalannak találják): turkálok.


Turkás cuccból így 2-szer, 3-szor annyit tudok venni.

2013. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok 26 éves, ha ez számít bármit is. :)
2013. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én nem értem a mai huszon éveseket én 14 vagyok és úgy érzem hogy nincs sok ruhám nekem összesen van egy bakancsom, egy magasszárú reebook cipőm, sima nike, magasszárú converse, magasszárú adidas, boka vászoncipő, magasszárú vászoncipő,bokacsizma a térdigérő csizmám szétment úgyhogy azt ne nézzük, idén vagyis 2013-ba kaptam egy farmert egy fekete sztrecs gatyát, 8 polót, 3 pulcsit.
2013. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok szerintem egy nő jól magát csak szé ruhában érzi
2013. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
* szép
2013. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát neekm életem első márkás cipője ez az adidas volt 16 ezerbe került, sose vettem, vennék ennyiért cipőt, engem így neveltek :S
2013. ápr. 22. 17:33
 8/20 A kérdező kommentje:
de gondolom kedves utolsó, azért téged még eltartanak, nem élsz külön pénzből
2013. ápr. 22. 17:34
 9/20 anonim ***** válasza:

A 26 éves vagyok. Jól megy nektek, basszus. Irigylem a szüleidet kamaszleány, hogy ilyen jól keresnek.


Mondjuk bennem van a hiba: inkább kirándulásra/színházra költök, mint cipőre...

2013. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

1 alkalmi fekete

1 puma sportcipő

1 futócipő

2 tutyi

3 magassarkú (Régóta húzom őket, de jól bírják)

1 csizma

20/N

2013. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!