Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nylon zokni miért melegebb,...

A nylon zokni miért melegebb, mint a normál?

Figyelt kérdés
Megmagyaráznátok,hogy így van e? tőlem is kérdezték már,hogy nincs meleged nylonzokniba? Nem is volt akkor ilyen meleg,mondom, nincs,miért lenne ugyan?Épp azért hordom ezt,hogy nem legyen melegem. De ezt nem értem, miért mondják egyesek,hogy melegebb,mint a normál zokni,ami a legvékonyabb is kb 20X vastagabb,mint a nejlon. Azt is mondják,mert nem szellőzik benne a láb. Hát én ezt nem így érzem, ez olyan vékony,hogy még zárt cipőben sem melegszik benne a lábam. Akkor pl balett cipőhöz miért nem vékony pamutzoknit hordanak, miért állt.nejlont?

#zokni #nylonzokni
2013. ápr. 30. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jo a kerdes! En telen veszek fel nejlon harisnyat,de csak kismertekben erzem,high melegit,viszont nyaron valoba nem tudom miert izzasztom magam vastag zokniba,mikor a nejlon vekonyabb es ezaltal jobban szellozik is!
2013. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, számos fiú is hordaná, de nem meri,fél,hogy buzának nézik. Ez akkora bunkóság és butaság így gondolkozni és tiltani fiúknak,hogy hihetetlen. Azt elismerem,hogy hamar ki tud szakadni és a fiúk nem igazán tudják óvatosan felhúzni vagy vigyázni rá, de vannak vastagabb nylonzoknik, ami tartósabb, de kis odafigyeléssel lehet jól hordani, én is ilyeneket hordok.
2013. ápr. 30. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen a sok primitiv felvilagosulatlan azonnal langyonak nezi az ilyen ff-kat,mert ezek nem tudjak,hogy van ff nejlonharisnya is! Az az erdekes viszont,hogy ezek csak a ferfiakkal foglalkoznak,a nokkel nem! Gondolok este a hiradoban megszolalo rendorsegi szovivo nokre! Ferfi nyakkendo,ing, zako! Nem tellik noire mint mas normalis orszagoknak? Erdekes,hogy ezt csak eddik en vettem eszre, ezeket is lehomarozhatnank nem?
2013. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a nejlon műszálas ócskaság, míg a rendes zokni általában pamutból készül, ami természetes anyag, és mint olyan, légáteresztő.

De balerinacipőhöz (pláne magassarkúhoz) meg hülyén mutatna a zokni.

2013. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ha tudnád milyen anyag az a nejlon akkor nem kérdeznél ilyet. Egy vastag pamut zokni is jobban szellőzik nála.
2013. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nem tudom elolvastad e a kérdés alatt, vagy csak a címet?
2013. ápr. 30. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:

na már megint a harisnyasrác


vannak műanyag zoknik de azok nem nylonból vannak

2013. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Harisnyazoknira gondoltam, ez a gyakori, sosem láttam teljesen nylonos zoknit, az milyen,mint a nejlonszatyor vagy a fólia?
2013. máj. 1. 11:50
 9/13 A kérdező kommentje:
És nő vagyok, nem férfi.
2013. máj. 1. 11:51
 10/13 anonim ***** válasza:
ja akkor bocsánat
2013. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!