Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma olvastam, hogy a melltartót...

Ma olvastam, hogy a melltartótól ereszkedik meg a mell. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 1. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez hülyeség...mert attól ereszkedik meg a mell , ha valaki nem hord melltartót.
2013. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerencsére egyszerű vizsgálni. Nézz meg egy átlag afrikai, 40 év körüli nőt, milyen melle van, és egy átlagos 40 év körüli európai nőt.


Na, kinek lóg jobban a melle? Pedig az afrikaiak meglehetősen ritkán használnak melltartót... :)

2013. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vicces poszt.


"15 éves vizsgálati anyaga bizonyítja, hogy....

[....]

fogalma sincs arról, milyen hosszú távú hatásai vannak annak, ha valaki nem hord melltartót"


Önellentmondás! Döntse már el!

2013. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos a válasz az arany közép úton van.


Az a helyzet, hogy ha valaki sosem hord melltartót annak a tartó izmok meglazulnak a súly alatt.

Persze mindez függ attól, hogy mekkora a mell és milyen erősek az izmok, inak.


Aki viszont folyton, megállás nélkül viseli annál meg az a helyzet, hogy ezek az izmok elernyednek, nincsenek kitéve egy kis edzésnek.


Tehát a helyes megoldás: a hétköznapokon hordjad, pl. blúz alá egy kényelmes, jól szabott melltartót, ami tényleg a te méreted és jó minőségű.


Otthon viszont nem kell viselni és éjjel sem mert vannak, akik éjjel is viselik.


Tehát néha kell néha meg engedni kell, hogy szabadon mozogjon és karban tartsa az izmokat.


Nem árt némi mellizom erősítő gyakorlatot is végezni naponta pár perc.


Saját tapasztalat.


38 éves vagyok, 14 évesen vettem az első melltartómat. Sose voltam elégedett magammal de a melleimre mindig büszke voltam.


Néha még a jóval fiatalabb pasik is elismerően véleményeznek.


Szóval néha viseld -jó minőségűt- és néha hagyd szabadon.


A fém és műanyag merevítőseket hanyagold leszorítják a vérkeringést és a méreganyagok nehezebben távoznak. Orvosok mondták.


Puha, kényelmes, nem merev, jól tartó melltartót válassz és fontos, hogy a pontos méretedet tudd mert a nők többsége teljesen el van tévedve.


Ha egy fehérnemű boltban szakember tanácsára hallgatnak akkor a vásárlók többségét nagy meglepetések érik.

Én már be sem megyek fiatal csitrikkel teli üzletbe inkább ott vásárolok, ahol a kiszolgáló személyzet idősebb mert ők már ott vannak szakmailag nem csak azért vették fel őket mert jól mutatnak a pult mögött.


Igaz egy jó cicifix nem olcsó mulatság de megéri belefeccölni na meg vannak leárazások, stb.

2013. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mellet nem izom, hanem kötőszövet tartja. Lehet alatta akármilyen izom, ha laza a szövet, az ereszkedik meg. Alkati kérdés leginkább, van akinek kicsi a melle és lóg, van akinek meg nagy és nem. Ezen nem nagyon lehet se tornával se semmivel segíteni, a bőrt és a kötőszövetet nem lehet edzeni. A melltartó meg arra jó, hogy formát meg tartást adjon, nem arra hogy megelőzze a lógást. Ez a kutatás meg nettó baromság.
2013. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így igaz. Én 13 éves koromtól hordtam (de mára már megbántam) és megereszkedtek :(
2013. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt ,hogy hülyeség még akinek szilikon cicije is van annak is lógni fog egy idő után ha soha nem hord melltartót ismerek egy csajt aki nem hordott kb 18-20 éves koráig melltartót és nagyon lóg a melle ,nekem 70A-s mellem van de ha nem hordanék nekem is lógna hiába kicsi én is 13 éves koromtól hordok és érdekes nekem feszes a cicim és nem lóg
2013. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!