Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mennyit pénzt...

Lányok! Ti mennyit pénzt koltettek ruhakra és szepsegapolasi termékekre? Hogy vasaroltok? Megvarjatok az akciókat vagy ha megtetszik valami akkor megveszitek? És hol szoktattok vásárolni?

Figyelt kérdés
igazából azt vettem észre ,hogy itthon elég sok csinos lány van ,úgy értem sztem elég sokan jól oltoznek míg pl Németországban több pénz van és a lányok mégis igenytelenek :/ arra vagyok kíváncsi ,h ki hogy oldja meg ,hogy csinos és közben mégsem költ sokat :)
2013. máj. 8. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megvárom az akciókat vagy a glamour napokat és interneten is elég sokat nézelődök. Nyáron a kifutó téli ruhákat veszem, télen pedig a kifutó nyári ruhákat.Sokkal olcsóbb :) De van, hogy csak egy jó övvel, nyaklánccal fel tudom dobni a megunt ruháimat. Van olyan is amikor saját magam átvarrom.:) Vagy barátnőimmel elcseréljük. Ha minden kötél szakad akkor interneten eladom a ruháimat és a pénzből újakat veszek. Ezeket a márkákat hordom: Tally Weijl, H&M, Zara és néha Bershka.


Szépségápolásra nagyon sokat költök. Minden hónapban járok kozmetikushoz arckezelésre és gyantázásra. Kéthavonta manikűr-pedikűrre is elmegyek(nincs műkörmöm csak rendbe tetetem a kezem-lábam).

Van külön krémem a lábamra, a sarkamra, a dekoltázsomra/nyakamra, a kezeimre, az arcomra és a szememre. Minden este és reggel fürdés után ezeket használom is. Szüttyögősnek tűnik, de nekem már úgy berögzült, hogy nem tart tovább 5percnél.[20éves koromban kezdtem ezt, most 25vagyok:)]

Nagyon fontos nekem az ápoltság. Erre azt mondom, hogy nincs olyan, hogy ne telne rá. Persze van aki nem tud minden hónapban szépségszalonba járni,de ezeket otthon is meg lehet csinálni, csak van aki nem tartja ezt fontosnak vagy nincs rá ideje, energiája.

Rendszeresen sportolok, nyáron a kutyáimmal futok minden este(fáradtan is elmegyek, hogy levezessem a munka utáni feszkót) télen edzőterembe járok vagy úszni megyek.

Azzal nem tudtam segíteni, hogy nem költök sokat, mert a szépségápolásra jócskán költök. De a ruháimat így oldom meg:)


Te mennyit költesz ruhára és szépségápolásra? :)

2013. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, h impulzus vásárló vagyok.Ha nagyon megtetszik,akkor megveszem :d Ez ált. ruháknál van így. Nagyon csúnya a bőröm, így kozmetikushoz járok havonta, jó minőségű alapozót és arctisztítókat használok. Testápolóval mindig kenem a bőröm. Van,h megvárom az akciókat, de csak akkor ha nem sürgős épp vennem vmit.:) Fodrászhoz nem kell járnom, mert az vagyok. Magamnak mindig be tudom lőni a frizkót. Volt.oszt.társam meg vágja,ha aktuális. Körmöshöz nem mindig megyek,csak akkor,hogyha megtetszik egy jó kis minta. Ált. Rossmannban, DM-ben, Müllerben vásárolok. Ruhákat Mayo Chix, Cosmos City, néha Retro, New Yorker de simán bemegyek kínaiba is. :D
2013. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ruhákat csak évszakonként veszek, akkor sem a legújabb divatot követem, hanem a saját ízlésemet.

Kozmetikumok közül csak azt veszem rendszeresen, amire szükségem van (tusfürdő, sampon, arclemosó stb.), sminktermékeket ritkán.

2013. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok:) köszi a válaszokat :) hat én is mindig kihasznalom a glamour és joy napokat :) azért 20% is számít :) pont most lesz joy napok :) ahol szoktam vásárolni :c&a - én nagyon sok jó dolgot kiszoktam itt fogni ,és néha 2000ft ért lehet venni jó minőségű felsokat ,drágább a Hada hogyha akciós a c&a ,szeretem a H&M et is :) és Zara :) - ami mondjuk elég drága de lesz most vmi akció a westendben :) pimkiet is szeretem meg néha benezek a hadaba ,sugarban ,kilehet fogni jó dolgokat ,én úgy vagyok vele h mindig felosztom ,h mire van szükségem ,néha felsoket veszek csak ,aztán következő hónapban cipőt ,aztán nadrág ,az a baj ,hogy én sehogy se tudom megoldani j télen nyári cuccot ,nyáron meg téli cuccot vegyek ,de igyekszek akciosan vásárolni nekem kb havonta egy 15-20megy el erre aztán ezen felül fodrász -2.valaszonak könnyű :) én csak 3havonta járok arctisztitasra ,gyantazast meg a a láb ápolásra télen itthon oldom meg ,nyáron viszont én is szalonban ,mukormom nincs ,mert nagyon hamar leesik ,nagyon kicsi a kormom ,így könnyen elengedi ,szoliba járok hetente egyszer ,9percre de ilyen eusba mert nagyon feher a borom és sajnos ha Nem járok akkor könnyen leegek:/az 60ft/perc és kondor bérlet 7000-de korlátlan :) meg szoktam taplalekkiegiszitoket venni ,de az elég sokáig elég :) de mondjuk ha bevasarolok akkor egy 10est otthagyok ,de Nem minden hónapban inkább 2-3havonta ,c vitamint meg vas tabletatt szoktam mindig ...én Azt vettem észre h a legolcsóbb gyógyszertár az a sugarban van és h a rossman jóval olcsóbb mint a dm :)
2013. máj. 8. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontosak a ruhák, kiegészítők. Általában kiegészítőket csak külföldön vásárolok designer üzletekben, prada, gucci, stb... Ruhákat itthon is veszek, lehet az Zara, Sugarbird, de a Peek-ben is szuper darabokat lehet találni! A ruha nem gond, ha olcsóbb kategória, hiszen egy gondosan kiválasztott kiegészitő, cipő, teljes összhangot teremt! Az összeget nem tudom meghatározni....
2013. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Hajamra rengeteget költök, fontos nekem nagyon, Sminktermékeket Marionnaudban és Douglasban veszek, Pupa, YSL, Chanel termékeket a leggyakrabban. A kozmetikusommal nagyon jó ismik vagyunk, így nála 50 % kedvezmények van, szóval ott tudok spórolni kicsit! :)
2013. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én próbálok a lehető legkevesebből kijönni.A legtöbb ruhám akciós, de ügyelek a minőségre, így hosszútávon hordható. :) Általában csak akkor veszek új ruhát, ha már nagyon muszáj, feleslegesen nem vásárlok. Általában kínaiban, New Yorker-be megyek, ill. időnként körbenézek egy-egy turiban is.

Szépségápolásra még kevesebbet költök, egyrészt mert keveset sminkelek, másrészt mert próbálom a lehető legkevesebb méreganyagot magamra kenni. :D

2013. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem havi 15.000 forintom van, amit elkölthetek, de természetesen ebből nem költök mindent ruhákra és szépségápolásra, csak kb a felét.

Ruhákat szinte mindig turiban veszek, így tök olcsón van egy rahedli márkás, jó minőségű ruhám, az már mellékes, legalábbis számomra, hogy másodkézből való. Cipőket is igyekszem használt boltban venni, természetesen csak olyat, amin látszik, hogy sosem vagy csak pár alkalommal használták. Persze veszek újonnan is ruhákat, de csak akciósan. Sminkcuccokat is igyekszek leárazottan vagy kuponnal venni, de persze erre nincs mindig lehetőség; úgy is mondhatnám, hogy amit a ruhákon spórolok, azt erre költhetem. Szerencse, hogy 1-1 alapozó vagy púder elég sokáig tart, így elég félévente vennem.

2013. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset költök, mivel magamnak varrom a legtöbb ruhámat. Nem a pénz miatt, hanem mert nekem a boltban kapható cuccok sose tetszettek, mindenhol ugyanazokat a divatos sabloncuccokat lehet kapni. Én azt fel nem venném. Így vettem egy varrógépet inkább, és elkezdtem varrogatni, könnyű belejönni, és párszáz ft-ból olyan jó cuccokat varrok hogy mindig azt kérdezik hol vettem.

A hajamat magamnak vágom és festem, így mindig olyan az is amilyet én szeretnék, nincs olyan hogy rosszul vágja a fodrász vagy nem jó a színe.

Sminkekre szoktam sokat költeni, bár szerencsére nem gyakran kell mondjuk alapozót venni, fél évig kitart egy. Abból mindig Bourjoist veszek, ami tökéletes bőrt csinál. Arcápolásra régen rengeteget költöttem, de rájöttem bőven elég ha megveszem a kis teafa szappanomat, és sokkal szebb a bőröm mintha mindenféle csodaszerrel kenném összevissza.

2013. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ruhákat kb havonta szoktam venni, de ez attól függ mikor érek rá, mivel nincs sok pénzem ezért kínaiban szoktam általában vásárolni..kozmetikushoz nem járok, itthon van testápoló, arckrém, eddig nem használtam bőrradírt de múlt héten vettem egyet :) sminkcuccokra elég keveset költök, kb 2 és fél éve vettem egy korrektort és még mindig nem akar elfogyni pedig minden hétköznap használom :D szemceruzát használok még és néha szempillaspirált.. körmömet néha kilakkozom de műkörmöt soha nem csináltatnék

20/L

2013. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!