Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szombaton megyek esküvőre,...

Szombaton megyek esküvőre, eddig 7-8 cm-es magassarkúban jártam csak. Ha 3 napot gyakorlok ahogy csak tudok (itthon mászkálok benne) akkor szombatra van esélye hogy egy 10 cm-es magassarkúban magabiztosan és elegánsan tudok majd közlekedni?

Figyelt kérdés
mint mondtam 7-8 cm-es magassarkúban már van tapasztalatom csak félek hogy esetleg egy 10 cm-esben gondok akadhatnának.(pl.:remeg benne a lábam, elvesztem az egyensúlyom stb...)

2013. máj. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én azért esküvőre valami kényelmesebbet vennék fel azért egész éjszaka talpon leszel nem biztos hogy ez lenne a legjobb
2013. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
természetesen viszek lapos váltócipőt
2013. máj. 20. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakorolsz benne, akkor lehet hogy szombatra tudsz benne rendesen járni, próbáld meg. Az a 2-3 cm nem olyan hatalmas különbség. De ha nem sikerül, és nagyon ingatagnak érzed, inkább vegyél fel egy alacsonyabbat.
2013. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ha viszel váltócipőt szerintem tök okés:)


Csak vigyázz ne járj úgy mint én a saját esküvőmön. 10 centis cipőm volt, ami tényleg kényelmes volt, bár éjfél körül már fájt a lábam, de amenyecskéhez amúgy is volt váltószandim, amiben simán átbuliztam már több éjszakát. Csak arra nem számítottam, hogy igaz, hogy csak 6 centis sarka van és sokat volt már rajtam, viszont nem úgy, hogy előtte 10 centisbe voltam. Kb. egy óra után azt hittem leszakad a lábam. Szerencse, hogy a tesómnál 3 váltócipő volt, így jutott egy nekem is:)

2013. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!