Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mustár sárga feszülős miniszok...

Mustár sárga feszülős miniszoknyához milyen felsőt vegyek fel?

Figyelt kérdés

A szoknya színe ilyesmi, meg a fazon is hasonló: [link]

Nem tudom milyen felső illene hozzá, ötleteket várok, hogy mivel kombináljam, esetleg táskák/más kiegészítők amik feldobják!

A válaszokat előre is köszönöm:)!!



2013. máj. 29. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami szerintem illik hozzá: fekete + piros/zöld/kék.
2013. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fehér, vagy sárga mintás felső, és natúr halvány barnás táska szerintem jó lenne.
2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fekete felső élénkszínű kiegészítőkkel (persze nem neonszínek, inkább sötétebb, de élénk színek).
2013. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek jó ötletek:) Még tovább válaszok jöhetnek!!
2013. máj. 29. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Amiket az első és a harmadik írt szerintem is azok jók. Nekem is ezek jutottak eszembe. A második az,már bocsi, de szerintem elég tré lenne. :/
2013. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ugyan ezek a színek, csak a kék helyett fehér. Nem tudom mi bajod van vele. Szerintem jó.

2013. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
6! Azon a képen ezek a színek egy KÉK farmerral vannak kombinálva, az dobja fel az egészt. Stylistnak ne menjél! :D
2013. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van, az az összeállítás pont attól jó, mert kék meg sárga is van benne. Sárgát önmagában SOHA nem szabad fehérrel meg natúr színekkel együtt hordani.
2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznos volt mind!:D most már azt is tudom, hogy mivel NE vegyek fel sárgát :DD
2013. máj. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!