Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irigylem a gyerekeket mert...

Irigylem a gyerekeket mert felvehetnek olyan ruhát amin a kedvenc mesehősük van pl, meg színeket. Szerintetek ha 16 éves fiú teszi ezt megalázzák?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha looney toonsosat akarnál akkor valószínű, de láttam tescoban simpsonsosat. az szerintem nem gáz fiúnak.
2013. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát figyi nekem van olyan fiú ismerősöm, akinek a pólóján songoku van, aki alapból nem egy mai mesehős. amúgy ez a fiú a menők közé tartozik. de egyébként, hogy megaláznak-e az a társaságtól függ, hogy milyenek, nálunk itt a suliban tuti nem bántanák a másikat. de 17-18 éves lányok is ugyanúgy felveszik az ilyen pólókat, mint 10-11 évesek. viszont fiúkon nem nagyon látok ilyen pólókat. mondjuk nekem alapból nem tetszenek az ilyenek, mert szerintem egy középiskolás lány vagy fiú ne vegyen fel ilyen pólót, mert gyerekes. de kigúnyolni nem gúnyolnám ki emiatt a másikat. amúgy szerintem függ attól, hogy milyen pólót veszel fel, mert mondjuk egy Frédi és Bénis nagyon gáz, de egy Simpson családos mondjuk már nem annyira. de szerintem inkább akkor se vegyél fel.
2013. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simpson-on, Family Guy-os, South Parkos pólók ebben a korban simán elmennek, de pokemonosat ne válassz :D
2013. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem 16 évesen is felvehetsz szines pólókat (csak ne legyen pink, halvány rózsaszin és világos lila).


angry birdses póló is elmegy még... :)

2013. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!