Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű lányok! Fürdőruha...

Nagymellű lányok! Fürdőruha probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Ti hol találtok magatokra fürdőruhát? Olyat, amiből nincs kint az egész melletek? 85D-s mellem van, nemrég végre találtam egy bikinit a méretemben, ami még jól is állt, kényelmes is volt. Azonban a párom rettenetesen ki van készülve, mivel szembetűnő a dekoltázsom benne... Most nem tudom, mi legyen, állhatok neki tovább keresgélni, felesleges volt megvennem, mivel nem enged benne emberek közé... Nem érti meg, hogy ekkora melleket nem lehet teljesen "elrejteni", és azt sem fogja fel, hogy engem egyáltalán nem érdekel rajta kívül senki, nem lelem örömöm abban, ha megbámulnak... Ti voltatok már ilyen helyzetben? Párotok hogy viseli, hogy ekkora a cicitek? Tudtok esetleg olyan bikinifelsőket linkelni, amik szolidan eltakarnak ekkora melleket is?


Köszönöm a válaszokat előre is!

19/L



2013. jún. 10. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én párom is ilyen minden kis aprósággal képes felhúzni a magát. Nekem nincsennek nagy melleim, de barátnőmnek hatalmasak ő Origami bikinit hord. (Ők csinálnak külön nagy mellű csajoknak is.) Gyönyörű bikinik.
2013. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan ennyire korlátozhat téged a párod? Apám nem szólhatott bele mit veszek fel, nemhogy valaki akivel pár éve együtt vagy.. Ha tetszik akkor hordd! Egyébként is azt írod a többiből kint van az egész melled, akkor hogyan lenne a másikban feltűnőbb a melled? Ez ellentmondásos.

Én is nagy mellű vagyok, ilyen fazonúakat hordok, mint az első kettő:

[link]

2013. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mármint az újban hogyan lenne feltűnőbb
2013. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek!

második: az a baj, hogy én úgy vagyok vele, hogy nem akarom, hogy neki rosszul essen, és inkább én legyek korlátolva, mint hogy őt ez bántsa :) amit linkeltél, ez a fazon jól áll nagy melleken is? én sosem próbáltam még ilyet, sosem láttam még a méretemben, és féltem, hogy hülyén nézne ki benne a mellem.

2013. jún. 10. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 95/D a mellem de van úgy h csak a 100/D melltartó/bikini felső a jó! De ezekben én nem érzem jól magam,ezért inkább ilyesmiket részesítem előnybe: [link]
2013. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "a párom nem enged benne emberek közé". Az apáddal jársz? Ha valaki engem így irányítani akarna páros lábbal rúgnám ki.
2013. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok! Hát nem tudom,nekem 1x mondta az egyik volt barátom,h nem kellene mutogatnom melleimet,pláne nyáron!Akkor rám akarta adni a bundás pulcsiját!Hál istennek azóta sokkal normálisabb barátom van,aki ilyenbe nem szól bele,meg úgy konkrétan joga sem lenne hozzá!Am barátomat nem zavarja, h nagy a cicim,sőt eddig senkit sem zavart!
2013. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
húha.. hát akkor csak az én páromnak vannak ilyen problémái (szerintem felteszek majd egy kérdést ezzel kapcsolatban valamikor, ha lesz időm). alapvetően én egy visszahúzódó, szolid lány vagyok, arról meg nem tehetek, hogy nagy a cicim:), viszont őt eléggé zavarja, hogy egyáltalán van dekoltázsom, gyakran megszólja a ruháimat, és szarul érzi magát attól, hogy "én mindenkinek kirakom", holott tényleg nem erről van szó, egyszerűen egy picit látszik, de egyáltalán nincs se direkt, se véletlenül kirakva... folyton azzal jön, hogy minden fiút zavarna ilyesmi, de akkor úgy látszik lehet, hogy tényleg vele van a baj :/
2013. jún. 10. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szeret téged és ezért félt is mert ami az övé az az övé. De az tényleg egy kicsit beteges ha ennyire lekorlátoz téged. Mert gondolom azért nem ennyire van ki a melled mint itt: [link] Beszéld meg ezt vele is, hogy miért zavarja? Mikor te nem csábítani akarsz hanem így áll a felső, nem járhatsz mindig garbóban.
2013. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!