Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A melltartó viselésnek mi...

A melltartó viselésnek mi értelme van?

Figyelt kérdés
Főleg a 10-13 éveseknek. De úgy amúgysem tudom mi értelme...Értelmes válaszokat kérek.
2013. jún. 10. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kényelmesebb ha van rajtam. Nincs nagy mellem,de ha ugrálok, vagy futok tud fájni,ha épp feszül mert meg fog jönni, és jobb ha fixen tartja valami. És amúgy sem szeretem,ha látják,hogy fázok. :) Ezért szeretem az olyat,amiben van egy vékony szivacs, mert azon nem üt át a bimbi..a nagy szivacsot utálom,kényelmetlen. Akinek meg nagy melle van,alapból kényelmesebb szerintem ha tartva van. Persze itthon nincs rajtam.

24/L

2013. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
hát például szerintem elég igénytelen ha egy 20 éves lánynak már lóg a melle:D
2013. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem pl alig van mellem de én azért hordok mert ha fázom akkor ne látszódjon át a mellbimbón a toppon.

:D

Én szégyellném , sőt zavaró lenne ha mindenki azt bámulna.

MOndjuk elég kicsi így tényleg felesleges lenne melltartót hordanom...

2013. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért lógna,kedves 2.? :) Nem mindenkinek lóg.
2013. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Viszonylag nagy mellem van, elég égő lenne melltartó nélkül mutatkozni, egyrészt mert ugye van az a dolog hogy gravitáció, másrészt meg amit már írtak, a hideg, illetve ha kidörzsöli a ruha a bimbit, az nem kellemes a viselőnek. :)


Amúgy biztosan láttál már afrikai dokumentumfilmet, ahol az asszonyoknak körülbelül bokáig lógó mellük van, mert ők sose hordtak melltartót, nem volt ami tartsa a mellüket.


A 10-13 évesekről meg annyit, hogy én is hordtam már melltartót annyi idősen, de csak mert koránérő típus voltam. :)

2013. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 10. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Az afrikai nőknek kb 10 gyerekük volt/van,folyton szoptattak,meg ott lóg a gyerek rajta. Az állandó viselés sem jó,mert akkor elgyengül a természetes tartóizom, és azért fog lógni. Alkalmakkor kell hordani,utcára. Otthon felesleges. Régen nem hordtak,mégsem lógott mindenkinek a melle. Pl keresztanyámnak sem lógott,ő meg sosem hordta. Persze a kor idővel besegít, és ígyis-úgyis megereszkedik mindene az embernek. :)
2013. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagy mellem van és iszonyatosan kínos, amikor héven/buszon ülök. ami rázkódik, a mellem melltartó nélkül fel-le ugrál, persze a szembenülő le nem veszi róla a szemét... inkább nem lépek ki melltartó nélkül az utcára.
2013. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

egy 13 évesnek már lehet akkora a melle hogy fájjon ha pl. fut, ugrál

azt is eltudom képzelni hogy egy nagyon fejlett 10 évesnek már kell, mert kellemetlen neki

2013. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát egy melltelen tinin semmi értelme tényleg, de ők nem is azért hordják mert értelme van, hanem azért mert mások is hordják... húgom is tök lapos volt 11 évesen, mégis nyavalygott hogy melltartót akar merthogy a Pirinek is van már... csak épp a Piri az egy elhízott kiscsaj óriás mellekkel. De ezt hiába is mondod egy lapos 12 évesnek. Neki melltartó kellett és kapott, ennyi. Tök mindegy. Hordja ha akarja. Én nem hordok, mert számomra kényelmetlen mind.
2013. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!