Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy fiú szandált vagy...

Ha egy fiú szandált vagy papucsot vesz fel mezítlábra, akkor rövid- vagy hosszúnadrággal jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Főként lányok válasza érdekelne, szerintetek, hogyan jobb?

Pl. hosszú farmerrel vagy bermuda?



2013. jún. 14. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát szerintem ha nyitottat vesz fel egy pasi mint pl: szandál, papucs...akkor a rövid azaz háromnegyedes megy hozzá...nem tudom hogy kinek mi tetszik de sztem rövid.
2013. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Rövidnadrág, számomra az is furcsa, ha egy csaj vesz fel hosszú farmerhoz sarut :)
2013. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is rövidnadrág. Én egyszer-kétszer felvettem hosszúnadrággal is, de hülyén éreztem magam, ahogy a hosszúnadrág alól elöl kikandikáltak a meztelen lábujjaim, aztán azóta csak rövidnadrággal veszem fel.
2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mezítláb cipőben járok mindenhová, rövid és hosszú nadrághoz egyaránt !!! NAGYON JÓ ÉRZÉS, PRÓBÁLJÁTOK KI !!!
2013. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
háromnegyedeset
2013. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legjobb rövid nadrággal de ha hosszú nadrággal akarod hordani akkor valami világos vásszonnadrággal is belefér farmerrel hülyén néz ki.
2013. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anaesthesia válasza:
Igazából az összhatás határozza meg . Természetesen rövidnadrággal egyértelműen előnyösebb a férfiaknál. A lányoknal meg semmi fura nincs abban , ha hosszúnadrággal szandit viselünk , badarság :D .
2013. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Logikailag értelmezhetetlen a kérdésed. Ugyanis férfi/fiú 6 éves kor felett NEM vesz fel szandált/papucsot
2013. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Ugyanis férfi/fiú 6 éves kor felett NEM vesz fel szandált/papucsot"


És ugyan miért nem?

2013. jún. 18. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Mindent a maga helyén és a maga idejében!


A szandál/papucs és egyéb lábujj-lábköröm láttató viselet kimondottan szabadidős tevékenységekhez való. Túra, strand, otthoni ejtőzés.

Aki egy kicsit is komolyan veszi magát vagy ad magára, és FÉRFI akar lenni, az valóban nem vesz fel ilyesmit a fent említett szabadidős tevékenységeken kívül. (Ahogy írta valaki, hogy 6 éven felül :)))


Viszont ehhez mindenképpen rövidnadrág dukál. Egy hosszúnadrág és hozzá flip-flop vagy szandál, az elég röhejes.

Hiszen ezek a szabadidős lábbelik pont akkorra valók, amikor meleg van. Akkor meg minek viselnének a szabadidős elfoglaltsághoz hosszúnadrágot?

2013. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!