Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismeritek ezt a melltartót?...

Ismeritek ezt a melltartót? Van vele tapasztalatotok? Link.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek mennyire tart? Nem tudom elképzelni egyszerűen,hogy hogy tarthatja így a mellet..


2013. jún. 15. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem, van használom szeretem, arra jó hogy nem látszik át semmi a ruha alatt semmi többre, ez nem emeli meg a melleket, szóval ha nagyon nagy melleid vannak én nem ajánlom.
2013. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tartja a mellet viszont kényelmes és nem izzadok benne annyira . Ottnon ezt viselem és azért látszik hogy van rajtam melltartó. nagyon könnyű és puha . Márminhta most az ah bra melltartóra gondoltál..
2013. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kár. Nagyobb melleim vannak és pántnélküli felsőben,melltartó nélkül egyszerűen szarul érzem magam,annyira menetelnek fel-le. Nézegettem ezeket,de hát nem lesz szerencsém akkor :(
2013. jún. 15. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Borzasztó. Nekem ugyan nincsenek nagy melleim,de így sem tart semmit,sőt inkább lehúzza a melleket és mivel légmentesen cuppan rá a bőrre,ezért nagyon bevizesedik alatta az adott rész. Nem ajánlom, akkor már inkább pánt nélküli melltartó.
2013. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg borzasztó. nem tart semmit, egymás felé húzza a melleket és ennyi. nyáron pedig nagyon jól bele lehet izzadni 1 óra alatt is. egyedül kis melleken tudom elképzelni, hogy képes betölteni a funkcióját.
2013. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor már inkább ezt [link]
2013. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!