Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockerek hogyan öltözködnek?

A rockerek hogyan öltözködnek?

Figyelt kérdés

Nehogy valamelyik pihentagyú leírja, h felhúznak egy gatyát, pólót.. XD

Úgy értem a kérdést, hogy színre gondolom fekete. Együtteses póló?

Milyen kiegészítők? Tüskés / Fa karkötők?

Ezekre lennék kíváncsi... Meg ilyesmikre :)

Ja és NEM punk rock! Inkább rock / metal :) (tudom hogy a metal és a rock nem ugyanaz )



2013. jún. 21. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nő vagy férfi?
2013. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért nem ilyen egyszerű a helyzet, én férfi vagyok. Most ugye mi számít rockernek? Elsősorban rock zenét hallgatok, lassan 10 éve hosszú hajam van. Ettől függetlenül és főleg ebben a melegben igen ritkán van rajtam fekete. Van néhány fekete pólóm, pulcsim, de ruháim nagy része színes (sárga, kék, zöld stb.). Ezen kívül farmert hordok ált., nyáron térdnadrágot. Illetve többnyire sportcipőt, egyéb kérdés?
2013. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem igazából mindegy. Lány vagyok, de annyira nem öltözök "lányosan" :D azért köszönöm a választ :)
2013. jún. 21. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
fekete nadrág,bandás póló/trikó,de lányoknál nem olyan egyszerű a helyzet mert ott már vannak fűzők,minik stbxD
2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, és főképp rockzenét hallgatok.

A telet és a hideget jobban szeretem, mert akkor hordhatok bakancsot (két Martensem van), de ilyen időben tornacipő vagy Vans oldschool.

Ruhaügyileg semmi különös, farmer, nyáron rövidnadrág, fentre pedig vagy együtteses póló (kb. 5 darab van, abból egy női szabású, mert sokkal költségesebb dolog) vagy sima fekete/fehér póló, persze van pár mintás is. Nyáron feketéből max a rövidnadrág meg ujjatlan, a bandás pólók se jönnek képbe.

De a színekkel nem nagyon variálok az öltözködésemben, elég a hajam, ami eddig piros volt, most meg felnyírtam és az a része kék :D

Kiegészítőnek a kedvenc bandám nyaklánca, fülbevalónak olyasmik, hogy két oldalas tüske, áltágítónak van szerintem eladva, de nem nagyon látszik rajta, meg néha fülgyűrű. Karkötőket nem nagyon szeretem :)

15/L

2013. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát rajtam nem különösebben látszik. Szeretek a fekete nadrágokat,meg van pár sötét farmerem,de van kék és narancssárga nacim is.

Pár zenekaros pólóm van, rendszerint szürke tornacipő van rajtam,vagy télen bakancs.

2013. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

19 éves lány vagyok

leírom pár kedvenc szerelésemet, oké?


nyáron, melegben:


1.) magasított derekú fekete rövidnadrág; fekete csipkés trikó, felette piros, ujjatlan bő ing begyűrve a nadrágba. hatszázezer kötött, bőr, műbőr karkötő. bélés nélküli nagyon vékony fekete bakancs, ami lábszárközépig ér, de a fűző nincs szorosra húzva


2.) fekete, nagy virágos szoknya, ami szintén magasított derekú és kb. combközépig ér. nem tudom jobban elmagyarázni, ilyen "tulipán-szerű" bő, lenge; szürke trikó, derékig érő szegecses farmerkabát felhajtott ujjal, karkötők, necc-harisnya és a már fent említett bakancs


3.) egyszerű fekete mini-bőrszoknya piros csipkemintás trikóval, karkötő, szegecses öv, fekete szanda


kicsit hűvösebb időben:


1.) fekete bőrnadrág, fekete/piros/szürke/zenekaros karcsúsított, kicsit hosszabb, mélyebb kivágású felsők. karkötők, bakancs szorosan befűzve, farmerkabát vagy bőrkabát


2.)a már említett fekete mini-bőrszoknya, vastagabb harisnya, combközépig érő, fekete nagyon magas sarkú fűzős csizma, egy elegánsabb szabású (a dekoltázsánál gombos, vagy buggyosujjú)fekete felső, bőrkabát, karkötők


3.) szaggatott farmer, zenekaros női szabású felső, bakancs, bőr/farmerkabát, karkötők


télen:


1.) egy bélelt, fűzős boka-bakancs, aminek kb. 10 centis sarka van, fekete; Bőr vagy farmernadrág alatta harisnyával; szűk testhezálló, hosszú ujjú felső felette mondjuk egy zenekarossal. fekete/piros/szürke kardigán; bélelt bőrkabát


2.) vastag rakott szoknya (piros-fekete; fekete-lila; szürke-fehér); vastag harisnya, fekete lábszárvédő+a bélelt bakancsom VAGY egy nagyon vastag pamut combfix a harisnyára és a combközépig érő csizmám. megint csak elegánsabb felső, a szoknyához passzoló színben. fekete kötött kardigán, bélelt bőrkabát


ha nadrágban vagyok akkor természetesen mindig ott van rajtam a rockerlánc és ha nem suliba megyek, akkor a combtáskám (vagy csípőtáska, nem tudom, melyik nevén ismered)


egyéb:

a karkötőim, általában feketék, van bőr, fonott, kötött, csomózott

gyűrűt nem hordok

nyakláncot ritkán, barátnőm csinált nekem mér régebben egy Nirvana feliratosat, ha van a nyakamban valami, akkor az

a körmeim vagy feketék, vagy tűz pirosak vagy alvadt vér színűek, vagy megcsinálom franciára őket

a hajam hosszú, barna, általában begöndörítem, így a hátam közepéig ér. ha befestetném, akkor ilyen "Ariel-piros" lenne, de nekem nem állna jól, szóval marad a barna.

smink: szájfény, szempillaspirál alul-felül, felülre tusvonal cicásan (zöld szemeim vannak)


az öveim általában szegecsesek, ahogy a farmerkabárom is, meg pár karkötőm, de ennyi. és az a szép szegecs, nem a 10 centi hosszú.


huh, nem tudom mit mondhatnék még, ha valami megválaszolatlanul maradt, írd le nyugodtan :D

2013. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Uuhh :D Kedves utolsó!

Nagyon sokat segítettél! Köszönöm :)

Ha majd még eszembe jut valami akkor írok :DD

2013. jún. 21. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Rajtam ma például csipkés sötétlila miniszoknya, fekete telitalpú szandál és fekete ujjatlan top volt. Kalózos nyaklánccal, lila-fekete ruhaanyagból készült karkötővel. A kiegészítőket magamnak szoktam csinálni, akármiből amiből lehet.


Attól hogy valaki rocker még nem kell full feketében járnia, ilyen melegben nagy hülyeség is. Én is csak ritkán teszem, elég ha mondjuk egy ruhadarab fekete. Vagy egy színeset díszítesz rockeresre... lehet kitűzőkkel, gyöngyökkel kirakni rá akármit vagy varrni rá, stb. Egy lány meg szerintem legyen lány rockerként is, ne bő bandás pólókban járjon, mert annál nincs borzalmasabb és sablonosabb.

2013. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is rocker vagyok, mégsem öltözöm rockerként. szerintem attól még, hogy valaki rocker, nem kell róla lerínia messziről, persze fiatalkoromban én is megmutattam, hogy mit képviselek.
2013. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!